14.03.2019 11:52 | Son Güncelleme:

Reynmen Yusuf Aktaş kimdir? Yusuf Aktaş nereli?

Reynmen Yusuf Aktaş, Youtube'da yayınlandığı Derdim Olsun şarkısı ile 156. milyon görüntülenme alarak yeni bir rekora imza attı. Reynmen lakabı ile bilinen Yusuf Aktaş, 6 Aralık 1996 tarihinde Sivas'ta dünyaya geldi. Yusuf Aktaş, Scorp ve Youtube'da paylaştığı videolar ile gündeme geldi.

Reynmen Yusuf Aktaş, Scorp ve Youtube üzerinden yayımladığı videolar ile tanınmaya başladı. Youtube üzerinden yayınladığı Derdim Olsun klibi ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Yusuf Aktaş, 156 milyon görüntülenme alarak kırılması zor bir rekora imza attı. Türkiye sınırları içerisinde düşünüldüğünde bu rakam kimi isimler tarafından gerçekçi bulunmasa da izlenmeye devam ediyor. 

YUSUF AKTAŞ KİMDİR?

Yusuf aktaş (d. 6 Aralık 1995), Türk vlogger ve oyuncu. Scorp & YouTube'da paylaştığı videolar ile tanılndı.

Yusuf Aktaş 6 Aralık 1996 tarihinde doğdu. Sivaslı olan Yusuf Aktaş, İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır. Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak Açıköğretim’de Liseyi tamamlamıştır. Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. Scorp isimli video paylaşım ve canlı yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer aldı.

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy1