Rihanna'nın Fenty Show'unda yürüdükten 14 saat sonra doğum yaptı

New York Moda Haftası kapsamında Rihanna'nın Savage x Fenty kadın iç çamaşırı markasının podyumunda yürüyen 22 yaşındaki model Slick Woods, defileden 14 saat sonra bir bebek dünyaya getirdi.

Rihanna'nın Fenty Show'unda yürüdükten 14 saat sonra doğum yaptı

Rihanna'nın iç çamaşırı markası için New York Moda Haftası'nda podyumda yürüyen model Slick Woods, defileden 14 saat sonra doğum yaptı.

Daha önce Vogue, Calvin Klein ve Mark Jacobs için modellik yapan, geçtiğimiz hafta Gigi ve Bella Hadid, Duckie Thot ve Joan Smalls gibi ünlü modellerle beraber Rihanna'nın kadın iç çamaşırı markasının defilesi kapsamında podyumda yürüyen ve gerçek adı Simone Thompson olan 22 yaşındaki model Slick Woods, geçtiğimiz temmuz ayında, model sevgilisi Adonis Bosso ile bebek beklediklerini Instagram hesabından duyurmuştu.

Woods'un Instagram hesabında yaptığı yeni paylaşımda hayranlarına, bebeğinin dünyaya geldiği müjdesini verdi.

Çok sayıda Instagram kullanıcısı, dünyaya bir kral getirdiğini söyleyen Woods'u tebrik bombardımanına tuttu. İyi dileklerini iletenler arasında Jourdan Dunn ve Leomie Anderson gibi modeller de bulunuyor.

Savage x Fenty'nin resmi Instagram hesabı da Woods'un fotoğrafının altına tebrik yorumu bıraktı.

New York Moda Haftası kapsamında hamile olmasına Woods'un podyumda yürümesi birçokları tarafından beğeni topladı. Bazı kullanıcılar, markasının defilesinde hamile bir model kullandığı için Rihanna'ya güzel dileklerini iletti.

Aslında Rihanna'nın hamile bir kadına defilesinde yer vermesi kimseyi şaşırtmamalı! Barbados'ta büyük zorluklar içerisinde büyüyen Rihanna, 2017 yılında Harvard Üniversitesi'nin yardımsever sorumlusu olarak seçilmişti. 6 yıl önce kurduğu hayır derneği ile dünyadaki yoksul çocukların eğitimi için seferberlik de başlatan Rihanna, yardıma ihtiyacı olan ya da sektörün bir şekilde kalıpların dışında kaldığı için itelediği insanlara her zaman yardım elini uzatıyor.

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu 

 

Bu makaleye ifade bırak