Siyaset
10.08.2017 - 18:00 | Son Güncelleme: 10.08.2017-23:48

Saadet Partisinden "cumhurbaşkanlığı seçimi" açıklaması

Saadet Partisinden yapılan açıklamada, 2019  cumhurbaşkanlığı seçimleri için herhangi bir kararın alınmadığı bildirildi.

Sitene Ekle
Saadet Partisinden "cumhurbaşkanlığı seçimi" açıklaması

AA

Saadet Partisi 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Temel Karamollaoğlu'nun aday gösterileceği iddialarıyla ilgili açıklama yaptı. Partiden yapılan yazılı açıklamada, bazı haber sitelerinde haberin veriliş tarzının kamuoyunda yanlış anlamalara yol açabilecek nitelikte olduğu ifade edildi. Açıklamada şöyle denildi ; "Partimiz 2019 cumhurbaşkanlığı seçimleri için herhangi bir karar  almış değildir. Habere dayanak teşkil eden söz konusu ifadeler, Genel İdare  Kurulu üyemiz Bülent Kaya'nın kişisel kanaat ve değerlendirmelerini  yansıtmaktadır. Herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Partimiz istişareye en fazla  önem veren partilerin başında gelmektedir. Zamanı geldiğinde, parti yetkili  organlarında gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra  ülkemiz ve milletimiz  için en uygun karar verilecektir. Bunun dışındaki açıklamalar ancak bir niyet ve  düşünce beyanı olarak görülmelidir.''


Bilgi YarışmasıBir kimsenin kendi yaşam olaylarını anlattığı eserlere ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Kadınların süs için başlarının arka kısmına taktıkları saça ne ad verilir?

    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX