Saçlarınızı kahve telvesi ile boyayın

Saçları kimyasal boyalar ile boyamak ciddi bir risk taşıyabilir. Özellikle meme kanseri tetikleyicisi olarak bilinen saç boyalarından vazgeçmeye ne dersiniz? Saçlarınızı doğal bir yöntemle koyulaştırmak istiyorsanız, kahve telvesi yöntemini deneyebilirsiniz.

Saçlarınızı kahve telvesi ile boyayın
Provence'ta ilham veren defile: La Coup de Soleil24 Haziran 2019 günü Jacquemus 10. yılına özel olarak hazırladığı buram buram yaz kokan 65 parçalık La Coup de Soleil isimli koleksiyonunu Fransa’nın Provence bölgesindeki lavanta bahçelerine kurdurduğu pembe bir podyumda sergiledi. Koleksiyon pastel renkleriyle ön plana çıkmakla kalmadı, ilham verici stylingi ile de büyüledi.
Dudak üstü tüylerinden kurtulmanın doğal yollarıDudak üstünde meydana gelen tüylenme kadınlarda meydana gelen can sıkıcı sorunlardan bir tanesidir. Bu tüylerden şikâyetçiyseniz size vereceğimiz doğal yöntemleri deneyebilirsiniz. İşte dudak üstü tüylenmelerden kurtulmanın en doğal yolları…
Hamilelikte denize girmek zararlı mı?Anne adayları, özellikle hamileliğin yaz döneminde tatil planlamaları yaparken birçok soru işareti taşır. Özellikle “hamileyken denize girmeli miyim?”, “Denizde ya da havuzda yüzmek bebeğim için risk oluşturur mu?” gibi sorular, merak edilen konuların başında gelmektedir.
Kazdağları'ndan gelen şifa: Kantaron yağıOsmanlı ordusunda kılıç yaralarını tedavi etmek için kullanılan ve Kazdağları’nda da yetişen kantaron çiçeğinden üretilen yağ yüzyıllardır birçok derde derman oluyor. Kazdağları’nda yetişen kantaron çiçeklerinin etkin maddelerinin yüksek olduğu ortaya çıktı. Kantaron çiçeği ile zeytinyağının birleşiminden elde edilen yağ ise adeta bir yara iyileştirici iksir.
Kakaolu un helvası tarifiUn helvasına çikolata hissi katmaya ne dersiniz? Kakaolu un helvası tarifi ile farklı bir tat elde edebilirsiniz. İşte kakaolu un helvası tarifi...
Evde nasıl spor yapılır?Spor salonuna gitmeye vaktiniz yoksa evde kendi spor salonunuzu oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için, egzersizle ve bir plan oluşturmaya biraz zaman ayırmanız gerekir. Önce amacınıza karar verin: kilo vermek mi kasları dengelemek mi? Peki, evde nasıl spor yapılır? İşte detaylar...
İlişkilerde sürekli yaşanan krizin nedenleriİlişkinizin sürekli krizde olduğu bir dönemde misiniz? Bir tartışma diğerini mi kovalıyor? Nedenlerin çoğu size tanıdıktır. Ancak bir şekilde tam olarak farkına varmadan onları kabullenmişsinizdir. Peki, böyle bir şey neden olur?
Evinize şans getiren bitki: Yıldız çiçeğiGenellikle Mayıs ve Haziran aylarında çiçeklenen yıldız çiçeği, evlerde dekor bitkisi olarak kullanılıyor. Uğurun ve şansın sembolü olan yıldız çiçeği, bulunduğu ortama pozitif enerji veriyor. Peki, yıldız çiçeğinin bakımı nasıl olmalı?
Sivrisinekleri uzaklaştıran 10 bitkisel kokuYaz aylarında hepimiz temiz havada daha fazla zaman geçirmek, parkta yürüyüş yapmak ve çiçeklerle dolu yeşil bir alanda vakit geçirmek istiyoruz. Ancak sivrisinekler o anımızı mahvedebiliyor. Peki, sivrisinekleri nasıl uzaklaştırabiliriz? İşte sivrisinekleri uzaklaştıran 10 bitkisel koku...
1/6
Saç boyası önce, meme, mesane, yumurtalık tümörleri, beyin ve lösemi dahil olmak üzere kanserlerin bir dizi ile bağlantılı olmuştur.  Güzellik adına bu kadar riske girmeye gerek var mıdır? Sizler için kahve telvesi ile doğal saç boyasının yapılışını paylaşık. 

Sahilde Kızlarla Kahve