11.07.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 11.07.2017-8:35 A-A+

Şahin’den dönüş sinyali

Lider Şahin, zor günler geçirdiğini söyleyen İrem Derici’ye karşılık verdi: “Benim için de zor. Barışıp barışmayacağımızı bilmiyorum, her şeyin hayırlısı”

Şahin’den dönüş sinyali

Seçkin Şenvardar

İrem Derici’yle bir yılı aşkın süredir yaşadıkları beraberlik sona eren Lider Şahin, barış sinyali verdi. Atatürk Havalimanı’nda objektiflere takılan Şahin, son günlerde verdiği kilolarla dikkat çeken Derici’nin sosyal medya hesabından isyan ederek, “Zaten zor günler geçiriyorum” sözleri üzerine açıklama yaptı. Ayrılığın kendisi için de zor geçtiğini söyleyen müzisyen, “Bir sene boyunca birbirimizin olduk. Haliyle benim için de kolay olmuyor” diye konuştu.

Muhabirlerin ısrarlarına karşın ayrılık sebepleriyle ilgili bir şey söylemek istemeyen Şahin, ihanet iddialarını da yalanlayarak, “Ayrılmamızın ihanetle alakası yok. İkimizin kararı. Neden bittiğini İrem ve benim dışımda kimse bilemeyecek” dedi. Yeniden bir araya gelebileceklerinin mesajını da veren şarkıcı, “Barışıp barışmayacağımızı bilmiyorum, her şeyin hayırlısı” sözleriyle uçağına gitti.


Erken rezervasyon’da %50’ye varan indirimler...

Bilgi YarışmasıBulgaristan'ın kuzey komşusu hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.