07.12.2018 09:49 | Son Güncelleme:

Şahin Tepesi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şahin Tepesi 3. yeni bölümüyle ekranlara geldi. ATV'nin yeni dizisi Şahin Tepesi yeni bölüme Mete'nin Cem'e yaptığı oyun damga vurdu. Peki Şahin Tepesi 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Şahin Tepesi 3. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı ve gözler 4. bölüme çevrildi. Şahin Tepesi 4. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

?ŞAHİN TEPESİ 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mete'nin tehdidiyle O'nun gerçek yüzünü gören Deniz, yeni bir yükün altına girmiştir. Cem yüzünden büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Melek'e Nilüfer'den gelecek destek onu tekrar motive eder. Tuna'nın, bu desteğin asıl kaynağını öğrenmesiyle yaptığı hamle, Melek'in yine zor anlar yaşamasına neden olur.

Melek'in babasının eski kitapları arasında bulduğu bilgi, yeni bir umut kapısı açacaktır. Ezgi'nin intihar teşebbüsünden sonra Efe kendini suçlu hissetmektedir ama Tuna'nın öne süreceği koz, Ezgi'yi Efe'den uzaklaştırır. Bu konuda rahatlayan Tuna, diğer taraftan birbirlerine yakınlaşmaya başlayan Efe ve Verda'dan henüz haberdar değildir.

Annesine kendisini affettirmeye çalışan Cem, Ayça'dan gelecek haberle yeniden dağılır. Cem'in yardımına sırdaşı Deniz yetişir. Mete'nin baskılarıyla darmadağın olan Deniz ise ona yardım edebilecek kişinin Cem olduğunu düşünür. Deniz ve Cem'in Mete'ye oynayacağı oyun daha büyük bir tehlikenin habercisi olacaktır.

ŞAHİN TEPESİ 3. BÖLÜM FRAGMANI

ŞAHİN TEPESİ 3. BÖLÜM 4. FRAGMANI

 

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy1