14.12.2018 11:27 | Son Güncelleme:

Şahin Tepesi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Efe-Verda arasında...

Cuma akşamlarının yeni dizisi Şahin Tepesi dün akşam 4. son bölümü ile ekrana geldi. Şahin Tepesi dizisi ekrana gelen son bölümde Efe-Verda arasında yaşanan yakınlaşma Tuna tarafından veto edildi. Peki Şahin Tepesi dizisi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şahin Tepesi dizisi 4. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen son bölümde Efe-Verda arasında yaşananlar Tuna tarafından veto edildi. Peki Şahin Tepesi dizisi ekrana gelen son bölüm ardından 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şahin Tepesi 5. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı

ŞAHİN TEPESİ 4. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tuna, büyük sırrının Mete'nin koz olarak kullandığını öğrendiğinde büyük panik yaşar. Mete ise beklenmedik bir olayla köşkten uzaklaşmak zorunda kalır. Bu durum Tuna'ya zaman kazandırırken Mete'yi durdurmak için harekete geçmesini sağlayacaktır. Birbirlerinin eksenine girmeye başlayan Efe ve Verda'nın yakınlaşmaları ikisini de farklı duygulara sürükler. Bu yakınlaşmanın tanığı olan Tuna ise yeni yeni filizlenen aşka engel olacağının sinyalini verecektir. Melek'in üzerinde çalıştığı kokuyu hiç beklemediği bir anda bulması ona yeni ufuklar açar. Üretime geçebilmek için bir ortağa ihtiyacı vardır. Ortak arayışında olan Melek'in durumundan haberdar olan Tuna karşı atağa geçerken yapacağı hamle ile Melek'i bambaşka bir karara sürükler. Bu karar Ceylan tarafında da bazı dengelerin değişmesine neden olacaktır. Olayların kontrolünü elinde tutmaya çalışan Tuna'ya asıl sürpriz beklemediği bir anda gelir. Bu durum Tuna'yı uçurumun eşiğine getirirken son anda yaşanacaklar bambaşka gelişmelere sebep olacaktır.

İŞTE ŞAHİN TEPESİ YENİ FRAGMANI!

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0