21.11.2018 - 17:32 | Son Güncelleme: 21.11.2018-23:16 A-A+

'Şahin Tepesi'nin imkansız aşıkları

Ay Yapım imzalı 'Şahin Tepesi', ATV'de izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor.

'Şahin Tepesi'nin imkansız aşıkları

Milliyet Cadde

‘Şahin Tepesi’, izleyiciyi herkesin sırrının olduğu entrikalarla dolu bir dünyada yeşeren büyük bir aşk hikayesine davet edecek.

Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise  Melek Gençoğlu’nun yazdığı dizide, Boran Kuzum ve Aybüke Pusat’ın hayat verdiği Efe ve Verda, hiç beklemedikleri bir anda aşkla tanışacaklar. 

'Şahin Tepesi'nin kahramanlarından Boran Kuzum, Efe ve Verda  arasında yaşanacak aşkı, "Günümüz insan ilişkilerinde bireyler, öz benlikleri yerine maskeleriyle var olmaya ve öyle iletişim kurmaya başladı. Çoğu zaman bu kişiler taktıkları maskelerin farkında bile değiller artık. Efe de aile ilişkilerindeki ve etrafındaki bu yapaylığın farkında ve savunma mekanizması olarak kendisine de maske geliştirmiş bir genç. Durum böyleyken ilk defa olduğu gibi davranan, maskesiz bir kızla, Verda’yla karşılaşıyor. Ve kendi benliğini tanıyıp maskesini düşürmeye başlıyor bu aşkla" sözleriyle ifade etti. 

Aybüke Pusat ise "Seversin kavuşamazsın aşk olur, aşkın en güzel tanımı. Romeo ve Juliet, Kerem ile Aslı. Verda ve Efe kavuşmak için nelerden vazgeçecekler? Birbirleri için kimlere karşı gelecekler? Verda’nın gözü karalığı onları kavuşturmaya yetecek mi? Ayrı dünyalarda süregelen hayatları kesişti artık. Verda, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapacak. Aşkı için sesini yükseltecek bu sefer" dedi.
 
Boran Kuzum ve Aybüke Pusat’la birlikte Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç’un da başrolleri arasında yer aldığı ‘Şahin Tepesi’, 23 Kasım Cuma saat 20:00’da ATV ekranlarında olacak.

Bilgi Yarışmasıİstanbul, Osmanlı İmparatorluğunun kaçıncı başkentidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.