MagazinRSS
15.05.2013 - 10:37 | Son Güncelleme: 15.05.2013-10:45

Sakarya Fırat Tüm Bölümleri Full İzle - Halis Ölüyor Mü?

Sakarya Fırat 147. bölüm fragman izle. Sakarya Fırat tüm bölümleri izle. Sakarya Fırat yeni bölüm izle. Sakarya Fırat yeni bölüm fragman yayınlandı. Sakarya Fırat 147. bölümde neler oluyor? Sakarya Fırat , Poyraz Tim Taner'in intikamını alıyor. Sakarya Fırat Osman, Esma'yı kurtarıyor.Sakarya Fırat Miro şimdi ne yapacak? Teo Jiyan'ın intikamını mı alıyor?

Sitene Ekle
Sakarya Fırat Tüm Bölümleri Full İzle - Halis Ölüyor Mü?

 

Sakarya Fırat Tüm Bölümleri Full İzle - Halis ölüyor mu?
 
 
Sakarya Fırat 147. bölümüyle bu akşam bomda gibi geliyor. Sakarya Fırat yeni bölüm TRT1 ekranlarında izleyenleyenleriyle buluşmaya geliyor. Sakarya Fırat 147. bölümde neler oluyor? Osman Komutan Esma'yı kurtarıyor mu?
 
İşte 147. bölümde neler oluyor? Osman Kanat , Poyraz Tim ile birlikte çıktıkları dağda Jiyan'ı sıkıştırdı. Teslim olmayan Jiyan Esma'yı koz olarak kullanmaya kalkınca Osman Kanat, hem Esma'yı kurtardı hemde Taner'in intikamı alarak Jiyan'ı öldürdü.
 
 
Karakola dönene Poyraz Tim, Taner gelen mektup görünce gözyaşlarına boğuldular. Taner'e gelen mektupta ne yazıyor? Karakola ziyarete gelen Melike ile Halil ,Uğur 'u telaşa sokar.
 
Sakarya Fırat 147. bölüm izle Trt1 'de... Teo'ya baskın düzenleyen Halis ile Osman Komutan çatışmada fena sıkışırlar. Çatışma sırasında Halis Vurulur. Halis ölüyor mu?
 
 
 
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Hangisi, "İmdat" çağrısı anlamına gelen bir ifadedir ?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.