Şampiyonlar Ligi'nde günün programı

Şampiyonlar Ligi play-off turu rövanş maçlarında ilk gün tamamlandı.

28 Ağustos 2013 - 10:28 | Son Güncelleme: 28.08.2013 - 10:30 |
A+A-
Bu arenada yoluna devam edenler ve UEFA Avrupa Ligi'ne gidenler de belli oldu.
 
Buna göre temsilcimiz Fenerbahçe'yi 3-0 ve 2-0'lık galibiyetlerle elemeyi başaran İngiliz ekibi Arsenal, Şampiyonlar Ligi'nde gruplarda mücadele etmeye hak kazandı.
 
Basel ise ilk maçta deplasmanda 4-3 kazandığı maçın rövanşında Ludogorets Razgrad'ı 2-0 gibi rahat bir skorla geçerek Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalan bir diğer ekip oldu.
 
Gecenin diğer maçlarında kendi evinde 1-1 berabere kaldığı maçın deplasmanında Legia Warszawa'yla 2-2 berabere kalan ancak deplasman golü uygulamasıyla tur atlayan Steaua Bükreş ile kendi evinde PAOK'la 1-1 berabere kalan ve Yunanistan deplasmanında rakibini 3-2 yenen Schalke Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kaldılar.
 
Son mücadelede ise Dinamo Zagreb, Austria Wien'i 3-2 yenmesine rağmen ilk maçta 2-0 yenildiği için toplam skorda 4-3 ile tura veda etti ve Austria Wien yoluna gruplarda devam etme şansını yakaladı.
 
İLK GÜNÜN SONUÇLARI:
 
Arsenal 2-0 Fenerbahçe
 
PAOK 2-3 Schalke
 
Austria Wien 2-3 Dinamo Zagreb
 
Legia Warszawa 2-2 Steaua Bükreş
 
Böylelikle ilk günde Arsenal, Austria Wien, Schalke ve Steaua Bükreş Şampiyonlar Ligi gruplarına;
 
Fenerbahçe, Legia Warszawa, Dinamo Zagreb ve PAOK ise Avrupa Ligi gruplarına katılmaya hak kazandılar.
 
Bugünün programı şu şekilde:
 
19.00 Zenit - Pacos Ferreira İlk maç : 4-1 
 
21.45 Celtic - S.Karagandy   İlk maç: 0-2
 
21.45 Maribor - Plzen           İlk maç: 1-3
 
21.45 Milan - PSV Eindhoven  İlk maç: 1-1
 
21.45 Real Sociedad - Lyon   İlk maç: 2-0
 
TurkFutbol.Com

Otel Fırsatları %50'e Varan İndirim+9 Taksit İmkanı

Besiktas-Genclerbirligi maçı nasıl sonuçlanır? Anket Bitiş Tarihi : 31.05.2015




oy ver
Yorum Yaz

Gönder
Yorumlar
canlı skor
  • Quilmes1 - 2San LorenzoMS
  • Nueva Chicago-Temperley21:00
  • Sarmiento-Arg. Juniors23:10
  • Belgrano-Gimnasia LP00:10
  • FK Metalac-Napredak20:00
  • Ligi Ndogo-Nakumatt15:00
  • West Kenya Sugar-Bidco United15:00
  • Agrochemicals-Kariobangi Sharks15:00
  • Oserian-Nairobi Stima15:00
Tüm maçlar için tıklayın

iDDAA REHBERi

Cum.
 1X2 ...
13:00167
SHIMIZU KAWASAKI3.203.201.75
13:00168
SHONAN HIROSHIMA2.903.001.90
13:00166
SAGAN TOSU URAWA3.403.301.65
13:00169
YOKOHAMA MARINOS GAMBA OSAKA2.403.002.20
13:00164
FC TOKYO KASHIWA2.003.202.60
YAZARLAR

SKORERGALERİ

İlginizi ÇekebilirX