Şampiyonlar Ligi'nde günün programı

Şampiyonlar Ligi play-off turu rövanş maçlarında ilk gün tamamlandı.

28 Ağustos 2013 - 10:28 | Son Güncelleme: 28.08.2013 - 10:30 |
A+A-
Skorer Haber » Futbol » Şampiyonlar Ligi » Şampiyonlar Ligi'nde günün programı
Bu arenada yoluna devam edenler ve UEFA Avrupa Ligi'ne gidenler de belli oldu.
 
Buna göre temsilcimiz Fenerbahçe'yi 3-0 ve 2-0'lık galibiyetlerle elemeyi başaran İngiliz ekibi Arsenal, Şampiyonlar Ligi'nde gruplarda mücadele etmeye hak kazandı.
 
Basel ise ilk maçta deplasmanda 4-3 kazandığı maçın rövanşında Ludogorets Razgrad'ı 2-0 gibi rahat bir skorla geçerek Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalan bir diğer ekip oldu.
 
Gecenin diğer maçlarında kendi evinde 1-1 berabere kaldığı maçın deplasmanında Legia Warszawa'yla 2-2 berabere kalan ancak deplasman golü uygulamasıyla tur atlayan Steaua Bükreş ile kendi evinde PAOK'la 1-1 berabere kalan ve Yunanistan deplasmanında rakibini 3-2 yenen Schalke Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kaldılar.
 
Son mücadelede ise Dinamo Zagreb, Austria Wien'i 3-2 yenmesine rağmen ilk maçta 2-0 yenildiği için toplam skorda 4-3 ile tura veda etti ve Austria Wien yoluna gruplarda devam etme şansını yakaladı.
 
İLK GÜNÜN SONUÇLARI:
 
Arsenal 2-0 Fenerbahçe
 
PAOK 2-3 Schalke
 
Austria Wien 2-3 Dinamo Zagreb
 
Legia Warszawa 2-2 Steaua Bükreş
 
Böylelikle ilk günde Arsenal, Austria Wien, Schalke ve Steaua Bükreş Şampiyonlar Ligi gruplarına;
 
Fenerbahçe, Legia Warszawa, Dinamo Zagreb ve PAOK ise Avrupa Ligi gruplarına katılmaya hak kazandılar.
 
Bugünün programı şu şekilde:
 
19.00 Zenit - Pacos Ferreira İlk maç : 4-1 
 
21.45 Celtic - S.Karagandy   İlk maç: 0-2
 
21.45 Maribor - Plzen           İlk maç: 1-3
 
21.45 Milan - PSV Eindhoven  İlk maç: 1-1
 
21.45 Real Sociedad - Lyon   İlk maç: 2-0
 
TurkFutbol.Com
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Sizce UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Beşiktaş - Lyon mücadelesinde hangi ekip tur atlar? Anket Bitiş Tarihi : 01.04.2017



oy ver
Yorum Yaz

Gönder
Yorumlar
canlı skor
  • Nikaragua3 - 0HaitiMS
  • Rudar Velenje1 - 2MIK CM CeljeMS
  • Domzale1 - 1Aluminij ilkyarı
  • Maribor-Radomlje21:30
  • Ol Ljubljana-Gorica22:15
  • Gyeongju Citizen FC1 - 3Ajou UniversityMS
  • Mokpo City2 - 0Changwon CityMS
  • Yeongnam University2 - 1Hongik UniversityMS
  • Yangpyeong3 - 1Cheongju UniversityMS
Tüm maçlar için tıklayın
Çar.
 1X2 ...
20:00490
BRANN ROSENBORG3.203.201.75
21:00491
UJPEST VASAS2.002.902.80
21:30492
CSU CRAIOVA DINAMO BÜKREŞ2.302.902.40
21:45493
HIBERNIAN MORTON1.254.007.00
01:10495
INDEPEND CAMBO GRANDE RUBIO NU1.853.003.10
İlginizi ÇekebilirX