Şampiyonlar Ligi'nde günün programı

Şampiyonlar Ligi play-off turu rövanş maçlarında ilk gün tamamlandı.

28 Ağustos 2013 - 10:28 | Son Güncelleme: 28.08.2013 - 10:30 |
A+A-
Bu arenada yoluna devam edenler ve UEFA Avrupa Ligi'ne gidenler de belli oldu.
 
Buna göre temsilcimiz Fenerbahçe'yi 3-0 ve 2-0'lık galibiyetlerle elemeyi başaran İngiliz ekibi Arsenal, Şampiyonlar Ligi'nde gruplarda mücadele etmeye hak kazandı.
 
Basel ise ilk maçta deplasmanda 4-3 kazandığı maçın rövanşında Ludogorets Razgrad'ı 2-0 gibi rahat bir skorla geçerek Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalan bir diğer ekip oldu.
 
Gecenin diğer maçlarında kendi evinde 1-1 berabere kaldığı maçın deplasmanında Legia Warszawa'yla 2-2 berabere kalan ancak deplasman golü uygulamasıyla tur atlayan Steaua Bükreş ile kendi evinde PAOK'la 1-1 berabere kalan ve Yunanistan deplasmanında rakibini 3-2 yenen Schalke Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kaldılar.
 
Son mücadelede ise Dinamo Zagreb, Austria Wien'i 3-2 yenmesine rağmen ilk maçta 2-0 yenildiği için toplam skorda 4-3 ile tura veda etti ve Austria Wien yoluna gruplarda devam etme şansını yakaladı.
 
İLK GÜNÜN SONUÇLARI:
 
Arsenal 2-0 Fenerbahçe
 
PAOK 2-3 Schalke
 
Austria Wien 2-3 Dinamo Zagreb
 
Legia Warszawa 2-2 Steaua Bükreş
 
Böylelikle ilk günde Arsenal, Austria Wien, Schalke ve Steaua Bükreş Şampiyonlar Ligi gruplarına;
 
Fenerbahçe, Legia Warszawa, Dinamo Zagreb ve PAOK ise Avrupa Ligi gruplarına katılmaya hak kazandılar.
 
Bugünün programı şu şekilde:
 
19.00 Zenit - Pacos Ferreira İlk maç : 4-1 
 
21.45 Celtic - S.Karagandy   İlk maç: 0-2
 
21.45 Maribor - Plzen           İlk maç: 1-3
 
21.45 Milan - PSV Eindhoven  İlk maç: 1-1
 
21.45 Real Sociedad - Lyon   İlk maç: 2-0
 
TurkFutbol.Com

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Sizce Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde D Grubu'nda kaçıncı olur? Anket Bitiş Tarihi : 13.09.2014





oy ver
Yorum Yaz

Gönder
Yorumlar
canlı skor
Tüm maçlar için tıklayın

iDDAA REHBERi

Cum.
 1X2 ...
14:15183
SHEFFIELD WED NOTTINGHAM F2.403.202.10
14:45184
BURNLEY MANCHESTER UTD5.503.601.35
15:00191
OSNABRUCK ERFURT2.003.002.70
15:00193
SONNENHOF GROSSASPACH STUTTGART (AMT)1.953.002.80
15:00192
REGENSBURG E.COTTBUS2.302.902.40
YAZARLAR

SKORERGALERİ

İlginizi ÇekebilirX