Şampiyonlar Ligi'nde rakiplerimiz belli oluyor

Uluslararası Basketbol Federasyonları Birliği (FIBA) tarafından ikinci kez düzenlenen Basketbol Şampiyonlar Ligi'nde, grupların ve ön eleme turlarındaki eşleşmelerin belli olacağı kura çekimi yarın yapılacak.

10 Temmuz 2017 - 12:53 | Son Güncelleme: 10.07.2017 - 12:56 |
A+A-
Haberler » Skorer » Basketbol » Fiba Şampiyonlar Ligi » Şampiyonlar Ligi'nde rakiplerimiz belli oluyor
İsviçre'nin Mies kasabasındaki FIBA Basketbol Evi'nde yarın TSİ 15.00'te gerçekleştirilecek kura çekiminde grup aşamasına kalacak 8 takımın belli olacağı 3 eleme turunun yanı sıra 32 takımla oynanacak normal sezondaki 4 grup da belli olacak.

1. ön eleme turu maçlarının 19-21 Eylül, 2. ön eleme turu müsabakalarının 24-26 Eylül ve 3. ön eleme turu karşılaşmalarının ise 29 Eylül-2 Ekim'de oynanacağı organizasyonda grup aşaması 10 Ekim'deki maçlarla başlayacak.

Türk temsilcilerinden Beşiktaş Sompo Japan, Banvit ve Gaziantep Basketbol'un doğrudan gruplara katılacağı organizasyonda Pınar Karşıyaka ise 3. ön eleme turunda mücadele edecek.

FIBA Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme turlarında ve doğrudan grup aşamasında mücadele edecek takımlar şöyle:
 
1. eleme turu: BC Lulea (İsveç), Bosna Royal (Bosna Hersek), Dinamo  Tiflis (Gürcistan), Donar Groningen (Hollanda), Kapfenberg Bulls (Avusturya),  Karposh Sokoli (Makedonya), Keravnos (Güney Kıbrıs Rum Kesimi), Sigal (Kosova),  Avtodor Saratov (Rusya), Benfica (Portekiz), Divina Seguros Joventut (İspanya),  Kalev Cramo (Estonya), MHP Riesen Ludwigsburg (Almanya), Telenet Giants Antwerp  (Belçika), Tsmoki-Minsk (Belarus), Vytautas (Litvanya)
 
2. eleme turu: Alba Fehervar (Macaristan), Bakken Bears (Danimarka),  Budivelnyk (Ukrayna), Kataja Basket (Finlandiya), Mornar Bar (Karadağ), Nizhny  Novgorod (Rusya), Lukoil Academic (Bulgaristan), U-BT Cluj Napoca (Romanya)
 
3. eleme turu: Pınar Karşıyaka (Türkiye), Basic-Fit Brussels  (Belçika), Juventus Utena (Litvanya), Movistar Estudiantes (İspanya), Nanterre 92  (Fransa), Orlandina Basket (İtalya), Rosa Radom (Polonya), Telekom Baskets Bonn  (Almanya)
 
Grup aşaması: Banvit, Beşiktaş Sompo Japan, Gaziantep Basketbol  (Türkiye), AEK, Aris, PAOK (Yunanistan), AS Monaco, Elan Chalon, SIG Strasbourg  (Fransa), BC Oostende (Belçika), CEZ Basketball Nymburk (Çekya), Dinamo Sassari,  Sidigas Avellino, Umana Reyer (İtalya), Enisey Krasnoyarsk (Rusya), EWE Baskets  Oldenburg, medi Bayreuth (Almanya), Hapoel Holon (İsrail), Neptunas Klaipeda  (Litvanya), Olimpija Ljubljana (Slovenya), Stelmet Zielona Gora (Polonya),  Ventspils (Letonya), Iberostar Tenerife, UCAM Murcia (İspanya)
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Süper Lig'in 9. haftasında oynanacak olan Galatasaray - Fenerbahçe derbisini hangi takım kazanır? Anket Bitiş Tarihi : 22.10.2017





oy ver
canlı skor
  • Antalyaspor-Kasımpaşa20:00
  • Göztepe-Alanyaspor20:00
  • Adanaspor-Ankaragücü18:00
  • West Ham-Brighton22:00
  • Schalke 04-Mainz 0521:30
  • St.Etienne-Montpellier21:45
  • Groningen-Willem II21:00
  • Estoril-Boavista22:30
  • FC Midtjylland-AC Horsens20:00
Tüm maçlar için tıklayın
Cum.
 1X2 ...
12:30102
YOKOHAMA MACHIDA ZELVIA1.853.103.00
14:35103
SHANDONG LUNENG LIAONING WHOWIN1.354.005.00
15:00322
ODRA OPOLE PODBESKIDZIE2.002.902.80
17:00426
SPARTAK TRNAVA PODBREZOVA1.204.308.00
18:00104
GAZ METAN MEDIAS CSMS IASI2.202.602.80
İlginizi ÇekebilirX