Samsung Galaxy Note 8'in ön paneli göründü

19.06.2017'de eklendi19.06.2017-14:07 'de güncellendi
Samsung Galaxy Note 8 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önce tasarımıyla ilgili bazı çizimler ortaya çıkan Galaxy Note 8'in ön paneli tekrardan göründü.

Samsung, Galaxy Note 8 ile ilgili her geçen gün yeni bir bilgi daha paylaşılıyor. Daha önce Note 8'in 6 ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğiyle piyasaya sürüleceği belirtilmişti. Hatta Note 9'un ise 12 GB RAM ile gelebileceği söylenmişti.  Şimdi ise Note 8'in ön paneli tekrardan internette göründü. 

Galaxy Note 8'in ön panelinde Galaxy S8'e oranla fazla bir değişiklik yok. Yan kısmında Galaxy S8’de olduğu gibi herhangi çerçeve bulunmuyor. Üst ve alt kısımda ise çok az bir boşluğa yer verilmiş. Yine Galaxy S8'de olduğu gibi parmak izi okuyucu telefonun arkasına yerleştirilmiş olabilir ya da cihaz ekranın altına gömülü bir parmak izi sensörüyle gelebilir. 6.3 inçlik çerçevesiz bir ekran ve çift lensli arka kamerayla geleceği söylene Note 8, oldukça iddialı görünüyor. 

Galaxy Note 8’in tasarımında ne gibi farklılıklar olacağı Eylül'de Berlin'de düzenlenecek olan IFA 2017 fuarından netleşecek.