MagazinRSS
08.07.2013 - 10:56 | Son Güncelleme: 08.07.2013-10:59

Sana Bir Sır Vereceğim Olağanüstü Güçlere Sahip, Esrarengiz Bir Aile...

Eğlenceli, sıcak ve fantastik bir aile dizisi! Kızını arayan bir anne, çocuklarına hem anne hem babalık yaparken çocuklarının üstün güçlerinden dolayı onları kötülüklerden korumaya çalışan bir baba. Zihin okuyan ve istediğinde görünmez olabilen bir delikanlı, ürettiği elektirik yüzünden sevdiği erkeğe bile dokunamayan genç bir kız...

Sitene Ekle
Sana Bir Sır Vereceğim Olağanüstü Güçlere Sahip, Esrarengiz Bir Aile...
 
Yönetmen koltuğunda Cevriye Demir, senaryosu Ethem Özışık ait olan Sana Bir Sır Vereceğim 'in oyuncuları ise Mehmet (Murat Han),  Sevgi (Esra Ronabar), Tilki (Ekin Koç),  Aylin (Demet Özdemir), Burak (Burak Can), Bora Öztürk (Melih Can), Çağla Öztürk (Dila Danışman), Gürcan (Metehan Sezer), Zeynep (Su Burcu Yazgı Coşkun).
 
Fırtınalı bir gecede kabusla uyanan Sevgi’nin  ( Esra Ronabar)   gözlerinin önünde kızı kaçırılıyor.   Ne olduğunu anlayamayan   Anne’nin  yardım aldığı polisler de genç kadının   umutlarını yitirmesine neden oluyor.
 
Tuhaf bir şekilde tanıştığı Kemal’in,   kızıyla ilgili söyledikleri   Sevgi’nin hayatını nasıl değiştirecek ?    Mehmet’in(Murat Han),   oğlu Gürcan (Metehan Sezer)   ile arkadaşları arasındaki   farkı görmesi   olayları bambaşka bir   yöne doğru götürecek.
 
Hayatta kalmak ve  sırlarını saklamak için bir arada oldukları bu evde bir aile tablosu çizmek zorunda olan karakterlerimiz hem peşlerindeki kötülerle hem de meraklı  komşularıyla heyecanlı bir serüven içinde bulacaklar kendilerini.
 
Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümleri ile her Cuma akşamı 20:30 Fox Tv ekranlarında.
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Zenginden alıp fakire vermesiyle ünlü halk kahramanı kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.