MagazinRSS
17.07.2013 - 14:11 | Son Güncelleme: 17.07.2013-15:18

Sana Bir Sır Vereceğim Yeni Bölüm Fragman İzle

Sana Bir Sır Vereceğim 3. bölüm fragmanı fox ekranlarında yayınlandı. Sana Bir Sır Vereceğim 3. bölümde neler olacak. Tilki yeni ailesine geri döndü. Çocukların sırrı ortaya çıkacak mı?

Sitene Ekle
Sana Bir Sır Vereceğim Yeni Bölüm Fragman İzle
SANA BİR SIR VERECEĞİM 3.BÖLÜM 
 
Sana Bir Sır Vereceğim bu hafta 3. bölümüye ekranlarda olacak. Bu hafta ki bölümde Kemal eve gelir. Fakat bu durumdan hiç kimse memnun değildir. Çünkü o aslında Kemal değildir. Eve gelen doğaüstü transformasyon geçiren Burak'tır. 
 
Eve Kemal kılığında gelen Burak aile için büyük bir tehdittir. Çünkü Burak, Kuzgun'un etkisi altındadır ve sahip olduğu doğaüstü güç aileyi ele verecek özelliktedir. Burak'ın eve gelişi ise sadece Sevgi için iyi bir anlama sahiptir.  Çünkü Burak Sevgi'nin kızı Derya'nın nerede olduğunu bilmektedir.Sevgi kızının yerini öğrenme umudu beslerken kızı Derya Kuzgun'un elinden kaçıp kurtulur.
 
Aylin ve Tilki ise okulun düzenlediği bir kampa katılırlar.Kampta Çağla'nın Tilki'yle olan samimiyeti Aylin'i çileden çıkarır. Kardeş olarak bilinen Aylin ve Tilki aynı çadırda uyumak zorunda kalırlar ve geceyi beraber geçirirller.
 
Sana Bir Sır Vereceğim 3. bölümüyle 19 Temmuz Cuma akşamı FOX'tv'de.
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.