Ege

14.09.2017 - 05:06 | Son Güncelleme: 14.09.2017-5:08

Sanatçı doktor!

Çocuk Doktoru Mustafa Okçay, hekimliğin yanı sıra şair, yazar ve ressam kimliğiyle de dikkat çekiyor. Okçay’ın resim sergisi, Kavacık Üzüm Festivali’nde sergilenecek

Sitene Ekle

İzmir Gazi Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nde Uzman Doktor olarak hizmet veren Mustafa Okçay’ın 10 parmağında, 10 marifet var. Okçay, asıl mesleği doktorluğun dışında sanatçı kişiliğiyle de önemli eserlere imza atıyor. Başarılı hekim, şiir ve romana da ayrı bir önem veriyor.

‘Renk katacak’ 

Yayınlanmış eserleri de bulunan Okçay, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu makamında ziyaret etti. 16-17 Eylül arasında gerçekleştirilecek Kavacık Üzüm Festivali’nde resim sergisi açacak olan Çocuk Doktoru Mustafa Okçay, kitaplarını da imzalayacak.

Kavacık Üzüm Festivali’ne davet edilmekten ve sanatsal etkinliklere katılacak olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Mustafa Okçay, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerçekleştirilecek üzüm festivallerinin Kavacık’ın tanıtımına büyük katkı sağlayacağına inandığını söyledi. Okçay’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da, Okçay’ın eserleriyle festivale ayrı bir renk katacağını belirtti.


Hangi ünlü futbolcu dünya kupasında elle attığı golden sonra "o tanrının eliydi" açıklamasını yapmıştır?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX