Siyaset
28.03.2014 - 08:33 | Son Güncelleme: 30.03.2014-20:15

Yerel seçim sonuçları ilk önce milliyet.com.tr'de

Doğu illerinde oy verme işlemi 07.00'da başlayıp 16.00'da sona ermişti. Geri kalan illerde ise 08.00'da başlayan oy verme işlemi 17.00 itibariyle sona erdi. Sayıların oyların oranı artık yüzde 10'a yaklaştı.

Sitene Ekle
Yerel seçim sonuçları ilk önce milliyet.com.tr'de

Türkiye genelinde sandıkların oyların yaklaşık yüzde10'u i sayıldı. İlk sandık sonuçları gelmeye başladı. Seçim yasakları kalkar kalmaz sonuçlar milliyet.com.tr'de olacak.

Erzurum'da oyların yüzde 13'ü, Bingöl'de yüzde 33'ü, Sivas merkezde yüzde 20'si, Artvin merkezde yüzde 20'si sayıldı. Ankara, İstanbul ve İzmir'den ilk sonuçlar geldi.

SANDIKLAR AÇILDIKÇA

 Bu sene de seçim sonuçları milliyet.com.tr'den takip edilecek.

Sandıklardan çıkan sonuçlar, partilerin oy dağılımı, kazanılan belediyeler, son dakika haberleri saniye saniye milliyet.com.tr'de olacak. milliyet.com.tr bu sene okurlarına yepyeni bir ayrıcalık da sunuyor. Yerel seçim yarışı hem Anadolu Ajansı hem Cihan Haber Ajansı'ndan gelen sonuçlarla aynı anda, aynı ekrandan takip edilebilecek.

Seçim yarışında son durum ayrıntılı grafikler, video, fotoğraf ve analizler, partilerden sıcak haberler, seçim özel sayfaları, en hızlı haber akışıyla milliyet.com.tr Seçim 2014 özel yayınında...


Bilgi YarışmasıOyuncularından Barış Akarsu'nun hayatını kaybetmesi ile yarıda kesilen dizi hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Eski paraları inceleyen bilim dalına ne ad verilir?

    ©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX