MagazinRSS
19.06.2013 - 11:18 | Son Güncelleme: 19.06.2013-11:21

Şefkat Tepe 115. Bölüm Samanyolu Tv İzle

Şefkat Tepe terörün kirli yüzünün tüm hakimiyetiyle yaşandığı Güneydoğu halkı için huzurlu ve güzel günler uzak görünsede terör örgütünün tahmin edemediği bir şey vardır oda Sungurlar Timi. Serdar Komutan ve askerlerinin heyecan ve aksiyon dolu sahneleri ile Şefkat Tepe Samanyolu'nda izle.

Sitene Ekle
Şefkat Tepe 115. Bölüm Samanyolu Tv İzle
Şefkat Tepenin 115. bölümünde Serdar Komutan ve ekibi geldiğinde çarşıda bomba patlamış herşey yerle bir olmuştu yaralılar hastaneye kaldırılırken Sungurlar yapanın peşine düşmüştür. Kampı yok etmek üzere sınır ötesine geçen Serdar Komutan ve askerleri gördükleri zülüm ve katlim karşısında dehşet yaşarlar. 
 
General Osman'ın emir eri Ender, Ferza'nın tehditleriyle Sungurların geçtiği güzergahları rapor eder. Sungurlar ciddi şekilde tehlikeye doğru gider.
 
Aslı hastaneye Havin'le konuşmaya gider ve hastanede Havin'in başında nöbet tutar. Havin gerçeği anlar ve konuşmaz ama Şahin hala peşindedir. 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Astroloji
Jüpiter’li yeniay
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.