Editörün SeçimiRSS
17.02.2014 - 16:20 | Son Güncelleme: 17.02.2014-16:34

Şefkat Tepe 139. Bölüm İzle (Şefkat Tepe izle)

Dün akşam Samanyolu Tv'de ekrana gelen Şefkat Tepe 139. Bölümü izleyicileri akrana kilitledi. Şefkat Tepe ile ilgili tüm ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz. Şefkat Tepe ve dahası Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Şefkat Tepe 139. Bölüm İzle (Şefkat Tepe izle)
Dün akşam Samanyolu Tv'de ekrana gelen Şefkat Tepe  139. Bölüm'ü izleyicileri akrana kilitledi. Şefkat Tepe ile ilgili tüm ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz. Şefkat Tepe ve dahası Milliyet.com.tr'de

Şefkat Tepe son bölüm dün akşam ekrana geldi ve General yaşadığı acının intikamını aldı. Şefkat Tepe 139. bölüm videosu haberimizdedir. 

Samanyolu TV'nin izleyicileri ekran başına kitleyen dizilerinden Şefkat Tepe, 15 Şubat Cumartesi akşamı aksiyon dolu bir bölüm ile ekranlara geldi. Şefkat Tepe son bölümde eşini ve torunu kaybeden fakat kendisi ölümden kurtulan General, aldığı intikam ile bu bölüme damgasını vurdu. Şefkat Tepe 139. bölümde General örgüte öyle bir sürpriz yaptı ki, herkes bu sürpriz karşısında donup kaldı. Şefkat Tepe 139. bölümde izleyiciler kimi zaman duygusal kimi zaman ise aksiyon dolu anlar yaşadı. Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Şefkat Tepe son bölüm full video aşağıdadır. Söz konusu video ile Şefkat Tepe 139. bölümü tek parça halinde aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
 
Şefkat Tepe 139. Bölüm Özeti: 
General örgütten intikamını aldı! Şefkat Tepe 139. bölümde izleyenleri nefes kesici anlar yaşandı. Sungurlar Şefkat Tepe son bölümde kaçırılan General'i bulmak için inanılmaz bir mücadeleye girdiler. Fakat Cemal'in aklında General'i Kasım ile takas etme fikri vardı ve bunu hayata geçirdi. Fakat Şefkat Tepe son bölümdeki takas hazırlığı yapıldığı sırada sürpriz gelişmeler yaşandı. Bu gelişmelere rağmen Şefkat Tepe 139. bölümde Sungurlar General'i almaya kararlıydı. Diğer taraftan Aslı ve Şahin'in ilişkisi bir başkasının da desteği ile evliliğe doğru yol aldı. Şefkat Tepe 139. bölümde Suriye'de ise örgütün kampında olan 10 askerin dramı yürekleri parçaladı.
 
Yorum Yazın
Gönder
En Çok Konuşulan Haberler
Uçak ya da gemilerin gitmekte olduğu yöne ne denir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX