Şefkat Tepe izle - Şefkat Tepe yeni bölüm izle (Şefkat Tepe 146. bölüm izle)

Şefkat tepe izle. Şefkat tepe heyecanı son sürat devam ediyor. Şefkat Tepe yeni bölüm burda. Samanyolu TV'de bu akşam ekranlara gelen Şefkat Tepe 146.yeni bölümde neler yaşandı? Şefkat Tepe yeni bölümde yine heyecan doruktaydı. Şefkat Tepe 146. bölüm kaçırdıysanız, haberimizde verilen link üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. Şefkat Tepe izle - Şefkat Tepe yeni bölüm izle (Şefkat Tepe 146. bölüm izle)

05 Nisan 2014 - 23:31 | Son Güncelleme: 05.04.2014 - 23:57 |
A+A-

Şefkat tepe izle. Şefkat tepe heyecanı son sürat devam ediyor. Şefkat Tepe yeni  bölüm burda. Samanyolu TV'de bu akşam ekranlara gelen Şefkat Tepe 146.yeni bölümde neler yaşandı? Şefkat Tepe yeni bölümde yine heyecan doruktaydı. Şefkat Tepe 146. bölüm kaçırdıysanız, haberimizde verilen link üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. Şefkat Tepe izle - Şefkat Tepe yeni bölüm izle (Şefkat Tepe 146. bölüm izle)

Şefkat tepe heyecanı son sürat devam ediyor. Şefkat Tepe son bölüm yayınlandı ve izleyiciyi bir kez daha ekrana bağladı. Şefkat Tepe yeni bölüm yine nefes kesti. Şefkat Tepe 146.bölüm izle.  Şefkat Tepe son bölüm izle.  Şefkat Tepe yeni bölüm izle. Şefkat Tepe bu akşamı Samanyolu Tv'de canlı izle.

Şefkat Tepe yeni ve son bölümleri Milliyet.com.tr'de Şefkat Tepe-izle (Şefkat Tepe 146.yeni bölüm İzle)

ŞEFKAT TEPE 146.BÖLÜM  İZLE

Samanyolu Tv'nin Sevilen dizisi Şefkat Tepe 146.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Şefkat Tepe yeni bölüm de bu hafta neler yaşanacak. Şefkat Tepe 146. yeni bölümü ile 5 Nisan 2014 Cumartesi akşamı Samanyolu Tv'de. İşte Şefkat Tepe 146. Bölüm Fragmanı ve detayları.

ŞEFKAT TEPE 146. BÖLÜM FRAGMANI İZLE      
Televizyon dünyasının tahttan düşmeyen Şefkat tepe heyecanı son sürat devam ediyor. Terör olaylarının tavan yaptığı 1997 yılında yurdun dört bir yanındaki ailelere her gün acı haberler ulaşmaktadır. Gözyaşı her gün farklı bir evden ama aynı gerekçeyle akmaktadır. Askerler şehit olurken bölge halkı da terörden ciddi zararlar görmektedir. Evler yakılmakta, insanlar terör ya da devlet yanlısı diye sınıflandırılmakta küçük çocukları zorla dağa çıkarılmaktadır. Bölgede büyüyen Serdar , Kara Harp Okulu"nun son sınıfındayken acı bir haber ile yıkılır. Köy teröristlerce basılmıştır ve hemen hemen tüm köylüler öldürülmüştür. Ölenler içinde Serdar Üstteğmen"in annesi, babası, amcası da vardır. Kız kardeşi ve sevdiği kız ise kayıptır. Üsteğmen Serdar okuldan birincilikle mezun olur. Artık hayatta tek başınadır. Üsteğmen Serdar büyüdüğü köye tayin olur ve macera başlar.

Şefkat Tepe Yeni Bölüm'de; Cemal"i yakalamak üzere olan Sungurlar, Şehmuz"un da desteği ile son anda onu ellerinden kaçırırlar. İşin peşini bırakmayan Sungurlar, bazı ipuçları sayesinde ilçede Cemal"in  ve Şehmuz"un izine rastlarlar. Köşeye sıkışan Şehmuz ve Cemal, Sungurlar"ın örgütün sığınaklardaki suikast ve sabotaj timlerine karşı başlattığı amansız bir operasyonla büyük çıkmaza girer.

Diğer bir yanda örgütün amaçları için kullanmaya çalıştığı Havin, Şehmuz"un evindeki eşyaları karıştırırken, bir telsiz ve kamera kayıtları bulur. Ancak Havin, Şehmuz tarafından yakalanır ve rehin alınır.Sungurlar derhal harekete geçer. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Celil"in yattığı hastanede ise inanılmaz bir olay yaşanır. Şefkat Tepe yeni bölümü ile 5 Nisan Cumartesi saat 20.30"da Samanyolu TV"de

Şefkat Tepe 145.Bölüm

Samanyolu TV'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe 145. Bölümde neler yaşandı? Şefkat Tepe son bölümde heyecan doruktaydı. Keskin nişancının hedefindeki Serdar şehitlerin intikamını alabildi mi? Şefkat Tepe heyecana dolu son bölümü ile ekranlara geldi. Şefkat Tepe 145. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizdeki link üzerinden izleyebilirler. Şefkat Tepe son bölüm kesintisiz tek parça olarak milliyet.com.tr'de Şefkat Tepe son bölüm izle

29 Mart 2014 cumartesi günü yayınlanan Samanyolu Tv'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe'nin 145. Bölüm'ünde neler oldu?

Şefkat Tepe’nin 145. bölümünde; Keskin nişancının hedefinde olan Serdar ve Şahin, Sungurlar timinden şehit olan askerlerin naaşına ulaşmaya ve intikamlarını almaya çalışır. Ancak keskin nişancı bir an bile peşlerini bırakmaz. Şehitlerin nereye götürüldüğüne dair önemli bir ipucu bulan Serdar, keskin nişancının kurduğu tuzakları bozmaya ve şehitleri onun elinden almaya kararlıdır.

Diğer bir yanda Aslı, Naza ve Doktor yardım edebilmek için derhal harekete geçerler. Karargahta ise şüpheli görülen Binbaşı, keskin nişancı ile buluşur ve ilginç gelişmeler yaşanır. Bu sırada boş durmayan örgüt, seçimleri manipüle etmeye ve bölgeyi karıştırmaya devam ederken, Havin yaşanan olayları fark etmeye başlar.


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Beşiktaş - Liverpool eşleşmesinde hangi takım tur atlar? Anket Bitiş Tarihi : 30.12.2014oy ver
Yorum Yaz

Gönder
Yorumlar
canlı skor
Tüm maçlar için tıklayın

iDDAA REHBERi

Cum.
 1X2 ...
21:45282
AZ ALKMAAR UTRECHT1.453.604.30
22:00284
NUMANCIA LUGO1.803.003.20
22:15285
ESTORIL GUIMARAES1.903.002.90
23:00286
VALLECANO ESPANYOL2.003.002.70
13:00293
R.BETIS SANTANDER1.403.505.00
YAZARLAR

SKORERGALERİ

İlginizi ÇekebilirX