Seksi olmak isterken mide bulandıranlar

Seksi selfieler çekmeye çalışırken arka plandaki detaylarla kendinden soğutanlar...

Seksi olmak isterken mide bulandıranlar
Kısa boylu kadınların gardırobunda olması gereken 6 parçaKısa boylu kadınlar ne yazık ki sevdikleri her parçayı rahatlıkla giyemezler. Orantılı görünmek için ekstra dikkatli olmaları gerekir. Kısa boylu bir kadınsanız ve biraz daha uzun görünmek istiyorsanız gardırobunuzda mutlaka bu parçalar olmalı:
Nasır bandı nasıl kullanılır? (Nasır bandı kullanımı)Nasır bandı, nasır gibi günlük hayatı etkileyen hatta işkenceye dönüşebilen bir rahatsızlığa sahip olanlar için büyük bir avantaj. Peki, nasır bandı nasıl kullanılır? Nasır bandını kimler kullanabilir? İşte nasır bandı hakkında bilmeniz gerekenler…
27 mart tiyatro gününe özel çocuklardan engelsiz tiyatro!Kayı okulları öğrencileri işaret dilini farklı alanlarda kullanabilen öğrenciler ile 27 Mart Dünya Tiyatro gününde sahneye çıkarak işaret dili ile tiyatro oyunu sergilediler.
Sokakta satılan gözlükler tehlike saçıyor!Sokakta satılan gözlükleri artık görmeyeniniz yoktur. Bu gözlükler görünüşleri itibariyle çekici olabilirler ancak göz sağlığınız için tamamen bir tehlike unsuru.
Domates dilimlerinden tekrar domates yetiştirmeye ne dersiniz?Bazen tüketemeyeceğimiz kadar fazla miktarda domates satın alabiliyoruz. Dolayısıyla domatesler zamanla çürümeye yüz tutuyor ve işe yaramaz hale gelebiliyor. Artık size vereceğimiz yöntemlerle çürümeye yüz tutmuş domatesleri atmayarak yeniden domates yetiştirebileceksiniz.
İlaçlarla birlikte tüketmemeniz gereken yiyeceklerİlaçların genel anlamda iyileştirici etkisi vardır ve eski sağlığımıza kavuşmamızı sağlarlar. Ancak ilaçlarla beraber bilmeden tükettiğiniz bazı gıdalar, ilacın etkisini azaltır hatta besin zehirlenmelerine bile neden olabilir.
Ameliyatsız vajina daraltma mümkünMedikal Estetik Uzmanı Dr. Gina Moret, genital güzellik denildiğinde aklımıza gelmesi gereken başlıkları anlattı.
Ev taşırken dikkat edilmesi gerekenlerEv taşımak bilindiği üzere oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Ama artık ev taşımaktan korkmayacak size vereceğimiz yöntemlerle çok kolay ve rahat bir şekilde taşınabileceksiniz.
2017 Güzellik ve Bakım FuarıGüzellik ve bakım ile ilgili en yeni trendler, en yeni ve teknolojik ürünler 28. Güzellik ve Bakım Fuarı’nda...