Seksi ve sıkı kalça için 15 dakikalık egzersiz

Güzel ve sıkı kalçalar, erkeklerin her daim beğendiği ve kadınları çekici kılan bir özelliktir. Ancak kalçadaki kaslar hakkında bilinmesi gereken bir püf noktası vardır: sürekli çalıştırılmadıkları takdirde sarkma, çatlama ve selülit gibi sorunlar görülebilir.

Seksi ve sıkı kalça için 15 dakikalık egzersiz
Puma 2016'ya bomba gibi girdi!Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA 2016 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu’nu İstanbul Kolektif House’da, Umut Eker ve Didem Soydan’ın katılımıyla gerçekleşen lansmanla tanıttı.
High definition liposuction nedir?Ayrıntılardaki güzellik; gerçek çekicilik, ileri estetik vurgular, highdefinition yani gölgeler-oluklar-noktalar-çizgiler…Liposuction ile vücut şekillendirme anlayışındaki gelinen nokta, “Vaser 2.0 High Definition Liposuction” .
Gebelikte viral enfeksiyonlarGebelik sırasında varolan ya da sonradan kazanılmış olan enfeksiyonlar nelerdir?
İlk adım ayakkabısı önemliSteppo Ayakkabı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Melih Toker, ‘ilk adım ayakkabısı’ seçiminin önemine dikkat çekti.
Çikolata reçelleri mutluluk kaynağı!Nar Gourmet; vazgeçilmez mutluluk kaynağı çikolatayı, tam mevsiminde üretilen meyvelerle buluşturarak kışkırtıcı bir lezzet sunuyor. Nar Gourmet’nin eşsiz çikolatalı reçelleri, Sevgililer Günü’nde gerçek sevgiyi gerçek lezzetle bir araya getiriyor...
Bel incelten egzersizlerSadece 15 dakikanızı alacak, evinizde yapabileceğiniz egzersizlerle, belinizi 30 günde gözle görülür bir şekilde inceltebilirsiniz.
En popüler flört uygulaması hangisi?KizlarSoruyor.com üyelerine yeni nesil flört uygulamalarından en sık hangisini kullandıklarını sordu. Verilen cevaplara göre en popüler flört uygulaması Instamessage.
Ev yapımı deodorantKoltuk altlarınızdaki kötü kokulardan kimyasal kullanmadan da kurtulabilirsiniz. Sizin için ev yapımı doğal deodorant...
Singer ile aşkınızı hediyenize işleyin1850 yılında Isaac Merritt Singer, eşinin bitmek tükenmek bilmeyen dikiş uğraşlarını görünce narin parmakları ve güzel gözleri yorulmasın diye dikiş makinesini icat etti. İşte bu kısa öykü, Singer markasının ruhunda tutkulu bir aşk gizli olduğunun en güzel işareti…
PEMBE BLOG
1/3

Haftada 3 kez 15 dakikalık periyotlar halinde tekrarlandığında bu egzersizler kalçalarınızın sıkılaşmasını sağlayacaktır.

KALÇA EGZERSİZİ 1:ÇÖMELME

Başlama pozisyonu: Ayaklarınızı omuz genişliğinde açın, göğsünüzü gerin ve kollarınızı öne doğru uzatın. Omuzlarınızı arkaya doğru itin.

Egzersiz: Dizlerinizi kırın, kalçanızı geri itin ve sandalyeye oturuyormuş pozisyonu alın. Vücudunuzu yavaşça öne doğru eğin ve tekrar sırtınızı dikleştirin.

 

Egzersizin püf noktaları:

•    Kalçalarınızı dizlerinizin hizasından daha aşağıya bırakmayın. Kalçanız yere paralel bir hat oluşturmalıdır.
•    Topuklarınızı yerden kaldırmayın.
•    Sırtınız dik durmalıdır.
•    Çömelme hareketini yavaşça yapmaya gayret gösterin.
•    Bu egzersiz gluteus maximus denen baldırların ön ve arkasında bulunan kasları çalıştırmaya yardımcı olur.

 
Bordo her kadına yakışır!
KAFAMDADELİ SORULAR
Sende Sorunu Sor