Seksin vücuda faydaları

Seksin vücudumuz ve ruhumuz için faydalı olduğu bilimsel araştırmalarla da kanıtlanmıştır. İşte vücudumuza faydaları…

Seksin vücuda faydaları
Ngstyle'dan kadınlara özel indirimNgstyle dünyanın en değerli varlığı kadınların gününü, yeni sezon koleksiyonunda %15 indirimle kutluyor.
Vücut hatlarınızı siz belirleyinVücut hatları için bir demo çizim yapılıp, sonrasında vücut şekillendirme operasyonu gerçekleştiriliyor.
Kelimeler sihirlidirKelimelerin, çocuklarımızla iletişimimizde önemli olduğu konusuna değinen psikolog Gamze ESER, yazısında kelimelerin sihirli gücüne değindi.
Stres dişleri çürütüyorGünümüzde birçok hastalığın sebebi olarak gösterilen stres faktörünün, vücuttaki çoğu organı etkilediği gibi diş çürükleri ve diş eti hastalıklarına da neden olduğu belirtildi.
Yer fıstığı kalbe çok faydalıYeni bir araştırma fındık ve yer fıstığının kalp krizi ve inme riskini azalttığını ortaya çıkardı.
Evlilikte yapılan hatalarİlişkiler konusunda farklı bakış açılarını yansıtan yazılarıyla dikkat çeken Uzman Hipnoterapist, Sosyolog ve Psikolog Gani Eser bu kez evlilikler konusunda görüşlerini açıkladı.
Evdema'da kadınlar gününe özel yüzde 35 indirimEvdema, kadınların renkli dünyasını yansıtan aksesuarlar için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel yüzde 35 indirim fırsatı sunuyor.
CNR kitap fuarı'nın bu yılki teması Çanakkale savaşıBu yıl "Çanakkale Savaşı'nın 100. Yılı" temasıyla cüzenlenen CNR Kitap Fuarı, yazarlarla okuyucularının bir araya gelmesine imkan sağlıyor.
PEMBE BLOG
1/7

Kadın sağlığını olumlu etkiliyor

Cinsel ilişki sadece zevk almak için gerekli değildir. Ayrıca vücut sağlığı için de faydaları büyüktür. Seks, mutluluk hormonunun salgılanmasını destekler ve menopozu belirli bir süre geciktirir. Cinsel hayatı keyifli olan kadınların ayrıca diyabetten de uzak kaldıkları belirlenmiştir. Seks, kırışıklarla savaşta da çok etkilidir.

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.