Seksin vücuda faydaları

Seksin vücudumuz ve ruhumuz için faydalı olduğu bilimsel araştırmalarla da kanıtlanmıştır. İşte vücudumuza faydaları…

Seksin vücuda faydaları
Cindy Crawford bikiniyle görüntülendiBirkaç ay sonra 50 yaşını bitirecek ünlü manken Cindy Crawford, bikinisiyle görüntülendi ve hala çok seksi bir vücuda sahip olduğunu kanıtladı.
Çatlak nasıl geçer?Dermatoloji Uzmanı Uzman Dr.Fulya Tezel, çatlak olan bölgenin kaşınmaması gerektiğini söyledi. Peki, çatlak nasıl geçer?
Babaya çocuk emanet edilirse ne olur?Babaya çocuk emanet edilirse ne olur sorusunun cevabı niteliğinde birbirinden sevimli fotoğraflar. Elbette bazıları tehlikeli de :)
Kemoterapi yerine hap dönemiLLMBİR Başkanı Prof. Dr. Özcan, özellikle ağızdan alınabilen ilaçların gelecekte kemoterapinin yerini alacağını belirtti.
Kavun kesmenin en kolay yoluPek çok insanın vazgeçilmezlerinden olan kavunu kısa bir sürede böyle kesebilirsiniz.
Kyle ve Alisa'nın aşkından bir günSosyal medya sitesi Pinterest'ın gözde çiftlerinden Kyle ve Alisa'nın bir gün boyunca birlikte çektikleri fotoğrafları oldukça duygusal... İşte bir aşkın bir günlük izleri...
Kapı stickerları ile kapı dekorasyonuEvinizdeki kapılara stickerlar yapıştırarak çok sevimli ve tarz bir ev dekorasyonu yaratabilirsiniz. İşte en eğlenceli kapı ve dolap stickerları
“Sessizliğin Tadını Çıkar”Özgün işlerin ulaşılabilir adresi ve farklı projelerin sanatseverlerle buluşma noktası olma yolunda ilerleyen Galeri ARK yeni sezona, Hakan Kamışoğlu, Recep Batuk ve Yiğit Yazıcı’dan oluşan “Sessizliğin Tadını Çıkar” başlıklı karma sergi ile başlıyor.
PEMBE BLOG
1/7

Kadın sağlığını olumlu etkiliyor

Cinsel ilişki sadece zevk almak için gerekli değildir. Ayrıca vücut sağlığı için de faydaları büyüktür. Seks, mutluluk hormonunun salgılanmasını destekler ve menopozu belirli bir süre geciktirir. Cinsel hayatı keyifli olan kadınların ayrıca diyabetten de uzak kaldıkları belirlenmiştir. Seks, kırışıklarla savaşta da çok etkilidir.