07.11.2017 - 14:48 | Son Güncelleme: 07.11.2017-14:51 A-A+

Selami Şahin'den Sezen Aksu itirafı

Usta sanatçı Selami Şahin, 'Minik Serçe' lakaplı Sezen Aksu’nun kariyerinde önemli bir yere sahip olduğunu açıkladı.

Selami Şahin'den Sezen Aksu itirafı

Müzik blog’u 'Pop Bizde’ye konuşan Selami Şahin, önümüzdeki günlerde bir müzikalde oynayabileceğini söyledi.

Kendisine bu yönde teklif geldiğini ifade eden duayen sanatçı, "Bu işlerle menajerlerim, oğlum Emirhan ve Caner Uncuoğlu ilgileniyor. Diğer oğlum Lider Şahin de müzik işlerimi yapıyor. Onlardan habersiz bir karar almak ve kendim bir yola gitmek istemiyorum. Bir elin sesi yok iki elin sesi var. Bir tiyatro müzikali teklifi geldi, ama çocuklar bakıp 'Düşünürüz' dediler. Onlar 'tamam' derlerse ben hazırım" ifadelerini kullandı.

"SEZEN AKSU’YLA GURUR DUYUYORUM"

Sezen Aksu’nun kariyerinde önemli bir yere sahip olan Şahin, "Unkapanı’nda Şahinler Plak’ın kayınçosu, ‘Selami’ciğim, ara verdiğin zaman seni biriyle tanıştıracağım. İzmir’den biri. Sesini dinler misin Sezen Hanım’ın?’ dedi. '15 dakika sonra bitiyor, yemek arası vereceğiz dinlerim tabii' karşılığını verdim. Yemek arası verince ‘Buyrun girin, ne tür okuyorsunuz’ diye sordum. ‘Batı müziği ve Türk müziği okuyorum’ diye yanıtladı. Bir Türk müziği okudu ve arkasından batı müziği okudu. Duyduğum anda ‘Allah Allah!’ dedim ve Şahinler Plak’ın kayınçosuna ‘Bu kıza hemen kontrat yapın ve albüm yapın. İnanılmaz bir şey, hasta oldum’ dedim. Tahlilim nitekim doğru çıktı. Benim ‘Sen Sevdalı Ben Belalı’ isimli bir şarkımı okudu ve bu benim için büyük bir şereftir. Çünkü benim için önemli ve en eskimeyen dostum. O ses Allah vergisidir. Bestecilik hayatına da girdi. Helal olsun. Gurur duyuyorum onunla" şeklinde konuştu.

Bilgi Yarışması"Ne güzel komşumuzdun sen, Fahriye Abla!" dizesi hangi şairindir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.