Selena Gomez'e ne oldu?

Geçtiğimiz yıl böbrek nakli olan Selena Gomez'den kötü haber var. İddialara göre Gomez hastaneye kaldırılmış. Herkes durumunu merak ediyor. Justin Bieber'ın evlilik kararının hastalığını tetiklediğine, büyük bir duygusal boşluğa düştüğü için bu hale geldiğine inanlar da var... Peki gerçekten Selena Gomez'e ne oldu?

Selena Gomez'e ne oldu?

Selena Gomez bu noktaya gelene kadar neler yaşadı?

Selena Gomez bu noktaya gelene kadar neler yaşadı?

Geçen sene böbrek nakli olduğunu ve arkadaşı sayesinde ölümden döndüğünü bir paylaşımla duyurmuştu Selena Gomez. Sonrasında ise toparlandı. Yani biz öyle biliyorduk.

Disney Channel ile kariyerine başlayıp sonradan çok başarılı bir şarkıcı olan Selena'nın adını yıllarca Justin Bieber ile andık.

Hatta Hollywood'un en çok konuşulan, beğenilen çiftlerinden biriydi ikili. Ayrılık haberi geldiğinde her iki tarafında hayranları derinden sarsıldı ve deyim yerindeyse şok geçirdi. Uzun süredir, 'barışmaları en çok istenen çiftler' listesinde birinci sırada yer alıyorlardı. 

Aniden gelen evlilik haberi mi sarstı?

Aniden gelen evlilik haberi mi sarstı?

Bir ara barıştıkları dedikodusu çıkıp, çift beraber görüntü verdiyse de, uzun soluklu olmadı bu. Ama özellikle Justin'in Selena'ya olan aşkı dillere destandı. Selena ne kadar yıprandıysa da bence hayatını Justin Bieber'la kuracağına inanıyordu. Yani hiçbir zaman öyle tamamen bitirilmiş bir ilişki olmadı.

Derken çok yakın zamanda Justin Bieber'ın Hailey Baldwin ile evleneceğini öğrendik. Ve tipik Justin, aynı Selena'ya yaptığı gibi Hailey'e olan aşkını ve hayranlığını dile getirmeye başladı her yerde. Evlilik haberinden sonra Selena Gomez'den hiç ses seda çıkmaması bana garip gelmişti ama bu kadar ciddi bir haber de beklemiyordum.

Duygusal boşluğa düşünce durumu kötüleşmiş

Duygusal boşluğa düşünce durumu kötüleşmiş

Selena Gomez'e sosyal medyadan nefret mesajları yağmaya başladı. Hiçbir şey söylememesine, bir yorumda bulunmamasına rağmen Belieber'cılar kıza yüklenip durdular. "Zaten seninle olacağı yoktu", "Hayatının aşkını buldu artık ümitlenme.", "Hiç yakışmıyordunuz, sen onun yanında çok çirkin kalıyordun" gibi bir sürü yorum geldi. 

Yaşadığı böbrek naklinin yan etkilerinin yanına bir de Justin'in ani evlilik kararı ve bu yorumlar eklenince, duygusal boşluğa düşmesi ve iyice kötüleşmesi çok da garip değil. 

Kimseye bu kadar yüklenilmemeli

Kimseye bu kadar yüklenilmemeli

Durum ne olursa olsun sırf ünlüler diye fazlasıyla dahil olduğumuz hayatlara biraz daha ılımlı ve mesafeli yaklaşmamız gerekiyor. Ki mesele, ikili ilişkiler...

Bu kadar nefret dolu yorumlar aldığınızı, hiçbir şey yapmamanıza rağmen size yüklenildiğini düşünsenize...

Artık ne kadar etkilendiyse Selena Gomez şu anda diyalektik davranış terapisi görüyor. TMZ'nin açıkladığına göre ağır depresyon sonucu yaşanıyormuş bu rahatsızlık...

"İlerleyen günlerde Justin Bieber'dan ilgi alaka görür müyüz?" sorusu şu anda en çok merak edilen şey bence. 

Acilen toparlanması lazım

Acilen toparlanması lazım

Selena Gomez'in durumla barışması ne kadar gerekliyse, kötü insanların azalması da o kadar gerekli. Elbette, süregelen rahatsızlığının tek sebebi Justin Bieber değil. Sadece tetikleyen sebeplerden başta geleni.

Selena Gomez'in acilen toparlanıp silkelenmesi lazım. Eminim onun kadar güzel ve başarılı bir kadın hayatına sağlıklı bir şekilde devam etmenin bir yolunu er ya da geç bulur.

Justin Bieber'ın evlilik kararı da ayrıca yüklenilmemesi gereken bir durum bence. Herkesin kendi hayatı ve kendi kararı günün sonunda. 

Selena Gomez'in hayranları mutlaka Justin Bieber'a yüklenecektir

Selena Gomez'in hayranları mutlaka Justin Bieber'a yüklenecektir

Selena Gomez'in yaşadığı zor durumun sadece Justin ve Hailey ile ilşkilendirilmemesi lazım. Gomez'in hayranları Belieber'cılara fena yürüyecek gibi duruyor ama bu da yanlış. Her ne kadar ani gelen bir karar olduğundan Selena çok üzülmüş ve etkilenmiş olsa da asıl mesele insanların bir şekilde kolayca kötü sözler sarf edebiliyor olması.

Ünlülerin hayatına biraz objektif yaklaşıp deli gibi avukatlık yapmayı kesmemiz şart.

Yakın zamanda iyi haberlerini bekliyoruz, geçmiş olsun Selena!

lilaaceylan@gmail.com
twitter.com/lilcyln

Bu makaleye ifade bırak