25.04.2019 - 11:46 | Son Güncelleme: 25.04.2019-11:52 A-A+

Selin Toktay boşanıyor mu? 'Bir salise bile...'

Selin Toktay, 13 yıl önce Ali Rıza Özderici ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin boşanma kararı aldığı iddia edildi.

Selin Toktay boşanıyor mu? 'Bir salise bile...'

2 yıl önce eşi ve 3 çocuğu ile Kanada'ya yerleşen Selin Toktay evlilikleri hakkında çıkan haberlere Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında yanıt verdi. Selin Toktay, program sunucuları Gülşen Yüksel ile Müge Dağıstanlı'ya mesaj gönderdi.

"2006 Aralık ayında evlendiğimiz günden itibaren Allah korusun bir gün bile ayrılmayı, hele ki bu tarz konularda çocuklarımızı bir salise bile huzursuz etmeyi hiç düşünmedik. Hamdolsun mutlu beraberliğimiz devam ediyor. Allah izin verirse de bu dünyadaki yolculuğumuzu beraber tamamlamayı arzu ediyoruz. Her şey Allah'tan ama bu tarz yıkıcı haberleri yaparken olayın muatabları ile mutlaka iletişime geçilse... Bazen çok sık görüşemediğimiz aile büyüklerimiz bu tarz haberler karşısında şaşırıp bize üzüntülerini dile getiriyorlar. Bu da bizleri özellikle yaşanmıyor olduğu durumlar üzerine derinden üzüyor. Her şey ailemizde çok şükür huzurla, mutlulukla, sağlıkla, beraberce devam ettiğini belirtmek istiyorum."

Selin Toktay'ın aile fotoğrafı da programda yayınlandı...
 

Bilgi Yarışması"Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak" filminin yönetmeni kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.