14.09.2011 - 10:08 | Son Güncelleme: 14.09.2011-10:11 A-A+

Selma Ergeç eski aşkına döndü

Uğruna eşini terk ettiği eski sevgilisine geri döndü.

Selma Ergeç eski aşkına döndü

Selma Ergeç, uğruna eşinden boşandığı eski aşkı Uğur Polat'a döndü. Çift, barışmaları şerefine Afrika tatiline çıkıp safari yaptı.

YENİDEN ŞANS VERİLDİ

Rol aldıkları "Sis ve Gece" filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Selma Ergeç ile Uğur Polat, fırtınalı beraberliklerini bundan 2 yıl önce noktalamıştı. 2007'de başlayan ilişkilerine yeniden şans vermeye karar veren ikili, geçtiğimiz aylarda barıştı.

İLİŞKİ GİZLENİYOR

Saklambaç'ın haberine göre; barışmalarının şerefine Afrika tatiline çıkan ünlü çift, romantizm yerine heyecan dolu günler geçirdi. Selma Ergeç ile Uğur Polat, tatil boyunca vahşi doğada gezip safari yaptı. 15 gün önce İstanbul'a dönen ünlü çift, şimdilik beraberliklerini en yakınlarından bile saklıyor.

UĞRUNA EŞİNİ TERK ETMİŞTİ

"Sis ve Gece" filminin setinde Uğur Polat ile aşk yaşamaya başlayan Selma Ergeç, rol arkadaşı uğruna eşinden boşandı. Çift, 2007 yılında başlayan aşklarıyla uzun süre gündem yaratmıştı.

2 YILDIR AYRILAR!

2007'de başlayan beraberliklerini 2 yıl boyunca sürdüren ikili, 2009'da ayrıldı. Bu süre boyunca farklı isimlerle aşk yaşayan Ergeç ile Polat, artık yeniden birlikte.

Etiketler
Bilgi YarışmasıTeoman'ın senaryosonu yazdığı ve yönettiği ilk filminin adı nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Şahan Gökbakar'ın "Konuşma laaan" repliği ile tanınan karakterinin adı nedir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.