08.11.2018 07:44 | Son Güncelleme:

Sen Anlat Karadeniz 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ortalık karışacak...

Sen Anlat Karadeniz dün akşam son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. 30. bölüm fragmanı da son bölümün hemen ardından yayınlandı. Vedat, Tahir ve Nefes'in peşini bırakmıyor. Nefes gözaltına alınıyor. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölümden ilk görüntüler...

ATV'nin Çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi Sen Anlat Karadeniz yine izleyeneleri ekran başına kilitledi. Dün akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından 30. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Tahir ve Nefes yine zor durumda.

SEN ANLAT KARADENİZ 30. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nefes gözaltına alınıyor. Tahir ve Mustafa ise büyük bir tuzağın içerisine düşecekler. Vedat, Tahir'den Nefes'le boşanmasını isteyecek. Peki karşılığında ne veriyor? Tahir, Vedat'ın teklifini kabul edecek mi merak konusu.

Sen Anlat Karadeniz 30. bölümü ile 14 Kasım Çarşamba akşamı ATV'de...

SEN ANLAT KARADENİZ 30. BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yiğit'i kurtaran Tahir baba olma sevincini yaşıyor. Ne pahasına olursa olsun Yiğit'i geri vermemeye kararlı olan Tahir, bunun için her şeyi yapmaya hazır. Tahir gözünü karartmış olacakları beklerken, Vedat'ın harekete geçmesine kim engel olacak? Saniye oğullarının başına bir şey geleceğinden endişelenirken kendi başındaki derdin farkında değildir. Saniye'nin karşısına çıkan Fikret, onu geçmişten gelen büyük günahıyla yüzleştiriyor. Saniye'nin büyük sırrı ne? Tahir ve Nefes Vedat'tan korkmadan yaşamaya kararlıdır. Onlar hiç tatmadıkları mutlulukları yaşayıp, aile olmanın tadını çıkarırken, Vedat hain planlarını gerçekleştirmek üzeredir. Vedat'ın Nefes'e dair elindeki büyük koz ne?

Bu habere ifade bırak
  • 9Mutluyum
  • 3Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 2Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy16