08.02.2018 07:52 | Son Güncelleme:

Sen Anlat Karadeniz 4. bölüm fragmanı şok etti! Gerçek ortaya çıkacak mı?

Sen Anlat Karadeniz dün akşam nefes kesen bir bölüm ile ekrana geldi. Vedat'tan kaçan Nefes büyük bir yalanın içerisinde buluyor kendisini. Peki gerçeği Tahir'e anlatabilecek mi? Sen Anlat Karadeniz 4. bölüm fragmanı yayınlandı...

ATV'nin heyecanla takip edilen yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz 4. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi ilk bölümden itibaren hızlı başladı. Dün akşam 3. bölümü ile ekrana gelen dizide gerçekler bir bir ortaya çıkıyor.

Sen Anlat Karadeniz 4. bölümü ile 14 Şubat Çarşamba akşamı ATV'de...

SEN ANLAT KARADENİZ 4. BÖLÜM FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes ve Yiğit'i bulamadığı için deliye dönen Vedat, yayla evinden bir kurban alarak ayrılır. Bu kurban Mustafa'dır ve Vedat, Kaleli Ailesi'nin ocağına çok büyük bir ateş düşürür. Ya Tahir ölecektir, ya Mustafa. Seçim Kalelilerindir.

Ama Deli Tahir, deliliğini konuşturduğu müthiş bir planla abisinin yerini öğrenir. Tayfasını toplar, yanına Yangazları da alarak abisini kurtarmaya gider. Deli Tahir'in cesareti abisini kurtarmaya yetecek midir?

Eyşan ise bu cehennemin tek soğuk zekasıdır. Nefes'in umudunu geçmişten gelen tek bir fotoğrafla söndürmeyi başarır. Bu fotoğrafı gören Tahir yıkılır ve Nefes'i korumaktan değil ama Nefes'in kendisinden vazgeçer. Artık o Mercan'la evlenmeyi kabul eden bir adamdır.

Nefes vicdanıyla büyük bir savaştadır. Kendisine çektirilen acılara yıllarca katlanmıştır ama kendisi yüzünden başkalarının acı çekmesini istemez. Bu hesaplaşmanın sonunda, Nefes özgürlüğünden vazgeçer. Ancak mahpusluğunun sınırlarını bu sefer kendisi çizecektir.

Bu habere ifade bırak
  • 8Mutluyum
  • 6Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 3Kızgınım
  • 5Üzgünüm
Toplam Oy23