13.02.2018 11:52 | Son Güncelleme:

Sen Anlat Karadeniz 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nefes ölecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 4. yeni bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. ATV'nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Nefes'in Tahir'e duygu dolu sorusu izleyiciyi duygulandırdı. İşte Sen Anlat Karadeniz 5. yeni bölüm fragmanı...

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ile heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. İşte Sen Anlat Karadeniz 5. yeni bölüm fragmanı...

SEN ANLAT KARADENİZ 5. BÖLÜM FRAGMANISEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes ve Yiğit'i bulamadığı için deliye dönen Vedat, yayla evinden bir kurban alarak ayrılır. Bu kurban Mustafa'dır ve Vedat, Kaleli Ailesi'nin ocağına çok büyük bir ateş düşürür. Ya Tahir ölecektir, ya Mustafa. Seçim Kalelilerindir.

Ama Deli Tahir, deliliğini konuşturduğu müthiş bir planla abisinin yerini öğrenir. Tayfasını toplar, yanına Yangazları da alarak abisini kurtarmaya gider. Deli Tahir'in cesareti abisini kurtarmaya yetecek midir? Eyşan ise bu cehennemin tek soğuk zekasıdır. Nefes'in umudunu geçmişten gelen tek bir fotoğrafla söndürmeyi başarır.

Bu fotoğrafı gören Tahir yıkılır ve Nefes'i korumaktan değil ama Nefes'in kendisinden vazgeçer. Artık o Mercan'la evlenmeyi kabul eden bir adamdır. Nefes vicdanıyla büyük bir savaştadır. Kendisine çektirilen acılara yıllarca katlanmıştır ama kendisi yüzünden başkalarının acı çekmesini istemez.

Bu hesaplaşmanın sonunda, Nefes özgürlüğünden vazgeçer. Ancak mahpusluğunun sınırlarını bu sefer kendisi çizecektir.

Bu habere ifade bırak
  • 19Mutluyum
  • 3Şaşkınım
  • 2Kararsızım
  • 5Kızgınım
  • 6Üzgünüm
Toplam Oy35