08.03.2018 11:10 | Son Güncelleme:

Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanında romantik anlar!

Sen Anlat Karadeniz 8. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. ATV'nin büyük ilgiyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz 7. bölüm ile izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölümden duygu dolu anlar...

Çarşamba akşamları izleyicisini erkana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm için nefesler tutuldu. Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölümüyle 14 mart Çarşamba günü ATV'de yayınlanacak...

SEN ANLAT KARADENİZ 8. BÖLÜM FRAGMAN

SEN ANLAT KARADENİZ 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir ve Nefes, kalpleri Yiğit'te birleşmiş şekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yiğit için birleşir. Asiye bir yandan Mustafa'ya hayatı zehir eder, bir yandan da herkese Vedat'ın zulmünü anlatır. Gerçekleri öğrenen herkes Vedat'a cephe almaya başlar.

Vedat sıkıştığı bu durumun üstesinden gelmek için Dağdevirenleri kendi safına çeker. Babasıyla sevdiği arasında kalan Mercan ise, Tahir'i çok zor bir duruma düşürür ve ondan asla yapamayacağı bir şey ister.

Yiğit'in kayboluşu, Nefes'in geçmişte yaşadığı zulmün anılarını ateşler ve Nefes kabuslarla boğuşmaya başlar. Tahir onu Vedat'tan korur ama kabuslar karşısında çok çaresiz kalır. Bir yandan Nefes'e yardım edememenin çaresizliği, bir yandan artık kendinden bile saklayamadığı sevdası, bir yanda Mercan'a verdiği sözün ağırlığı, bir yanda ailesi. Deli Tahir'i içine düştüğü büyük çıkmazdan Osman Hoca'nın bilgelik dolu rehberliği kurtarır. Ancak, Vedat'ın zindanından kaçan Nefes'i, şimdi de dar kafaların zindanı beklemektedir.
 

Bu habere ifade bırak
  • 10Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 2Kızgınım
  • 2Üzgünüm
Toplam Oy16