13.09.2018 12:10 | Son Güncelleme:

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon 3. fragmanı! Ne zaman başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon 3. fragmanı yayınlandı. ATV'nin büyük ilgi gören dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir'in kurtulma sahnesi, izleyenleri mutlu edecek. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni sezon bölümleri ne zaman başlayacak? İşte Sen Anlat Karadeniz yeni sezondan 3. fragman...

Sabırsızlıkla beklenen Sen Anlat Karadeniz dizisinin yayın tarihi belli oldu. Nefes kesen sahneleriyle izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümlerinde heyecan dorukta...

SEN ANLAT KARADENİZ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Büyük ilgiyle izlenen Sen Anlat Karadeniz 19 Eylül, Çarşamba 20:00'de ATV'de yayınlanacak.

SEN ANLAT KARADENİZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ SEZON FRAGMANLARI

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0