Magazin
11.07.2012 - 17:29 | Son Güncelleme: 11.07.2012-17:30

Şensoy kardeşlerden hızlı giriş

Ferhan Şensoy ve Derya Baykal'ın kızları büyüdüler ve gece hayatının en popüler kızları olmaya başladılar.

Sitene Ekle

(SERCAN KISMET-MİLLİYET MAGAZİN)

 Son dönemlerde hemen hergün eğlence hayatında arkadaşları ile felekten geceler çalan iki kız kardeş önceki gecede Reina'da sabahladı. Güzellikleri ile playboyları peşinden koşturan genç iki kız arkadaşları ile samimi bir şekilde eğlenirken görüldüler. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Derya ve Ferhan erkek arkadaşları ile mekandan çıkmak üzereyken gazetecilerin olduğunu fark ettikleri için mekandan beraber ayrılmayı tercih etti. Fakat aşırı alkollü olan iki genç kız arabaya tutunarak güçlükle yürüdüler. İkili daha sonra erkek arkadaşları ile Arnavutköy'de bir çorbacıda erkek arkadaşları ile buluştuktan sonra görüntülendiler. İkili görüntülenmemek için çaba gösterse de başaramazken çareyi yine kaçmakta buldular. 

Yorum Yazın
Gönder
Bilgi YarışmasıBir teröristin canlı bomba olmaya karar vermesi ve aynı dönemde de aşık olmasını anlatan film hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara

Astroloji
Yenilik arıyoruzBugün ne yapılabilir ? Bugünlerde Ay’ın ışığı iyice küçülürken kalıcı ve kararlı işler yapmak pek kolay olmayabilir.
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.