13.03.2018 - 15:31 | Son Güncelleme: 13.03.2018-15:37 A-A+

Seren Serengil ayrılık sebebini açıkladı

Sunucu Seren Serengil, yorumculuk yaptığı Star TV’deki 'Duymayan Kalmasın' programında şarkıcı Yaşar İpek ile neden ayrıldıklarını itiraf etti.

Seren Serengil ayrılık sebebini açıkladı

Geçtiğimiz günlerde Seren Serengil ile Yaşar İpek'in ilişkisi sona erdi. Menajer Özgür Aras'ın iddiasına göre; Yaşar İpek, Seren Serengil'in eski sevgilisi Özay Bakır'ın ailesiyle görüşmesinden rahatsız olduğu için ilişkiyi bitirdi. Serengil ise bu iddialara yorumculuk yaptığı 'Duymayan Kalmasın' programında yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı, "Ben eski sevgililerimle ve aileleriyle görüşürüm. Kimseyle düşman değilim, zor günlerinde yanlarında olurum. Özay'ın anneannesi vefat etmişti ve ben de görüşmek durumunda kaldım. Yaşar bu durumdan rahatsız oldu. Fikir anlaşmazlıkları yüzünden ayrıldık" açıklamasında bulundu.

Seren Serengil, bu durumu Özgür Aras'ın ortaya atmasıyla ilgili ise "Özgür ilk önce kendi sanatçılarının mesajlarına baksın, bana değil" diyerek tepkisini gösterdi.

Bilgi YarışmasıBir geminin idaresinden sorumlu kişiye ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.