28.06.2010 - 09:13 | Son Güncelleme: 28.06.2010-9:14 A-A+

Serenay Adanalı'dan ayrıldı

Serenay Adanalı'dan ayrıldı

SERCAN KISMET

Bu yıl Türkiye Güzellik Yarışması'nda 2. olan Serenay Sarıkaya, iki yıldır Sofia karakterini canlandırdığı "Adanalı" dizisinden ayrıldı. Sarıkaya'nın diziden ayrılma nedenlerinin başında babasını oynayan Oktay Kaynarca'yla son dönemde yaşadığı polemiğin yer aldığı öğrenildi.

Kaynarca bir dergiye iç çamaşırıyla poz veren Sarıkaya'ya çok sert tepki göstermiş ve "Sanki onun içine cin kaçmış, o pozlar Serenay'a hiç yakışmadı. Zavallı ve bir şey olamamış insanların başvurduğu yolları seçip vücudunu teşhir eden pozlar vermesi ve pozların altında adımın geçmesinden dolayı hicap duyuyorum. Hem o pozları verip hem de adımı anmasın" demişti.

Dizinin başında çok iyi anlaşan hatta samimiyetleri nedeniyle aralarında aşk dedikoduları bile çıkan Kaynarca ve Sarıkaya'nın arası bu polemiğin ardından bir daha düzelmedi.

Sarıkaya bu gerginliğin devam etmesi üzerine "Yeni heyecanlar ve yeni rollerde oynamayı istiyorum" diyerek Avşar Film'in yeni dizisi "Lale Devri"nde oynamayı kabul etti. Sarıkaya bir kısmı Bodrum'da çekilecek olan dizide Tolgahan Sayışman, Emina Türkcan ve Hatice Aslan'la rol alacak.

Etiketler
Bilgi YarışmasıEğreti Gelin filminin bayan başrol oyuncusu kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.