27.02.2015 - 10:11 | Son Güncelleme: 28.02.2015-9:52 A-A+

Serkan Çayoğlu kimdir?

Ekranların yakışıklı ismi Serkan Çayoğlu hızlı bir çıkış yaparak hayran kitlesini oluşturdu. Kiraz Mevsimi dizisindeki Ayaz rolü ile tanıdığımız Serkan Çayoğlu daha önce hangi dizilerde yer aldı? Serkan Çayoğlu kimdir? İşte ayrıntılar..

Serkan Çayoğlu kimdir?

Serkan Çayoğlu 31 Mayıs 1987, Almanya doğumlu model, manken ve oyuncudur.
 
Modellik yapmayı düşünen Serkan Çayoğlu bir süre sonra oyunculuğa yönelmiş olup Ümit Çırak, Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır.
 
Eğitimini üniversitenin Ekonomi bölümünde Almanya da tamamlamıştır. İlk olarak 2012 yılında Kuzey Güney dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur‘un İtalya’dan gelen arkadaşını canlandırmış olup sonrasında Zeytin Tepesi'nde yer almıştır.
 
Hande Yener‘in “Ya Ya Ya” klibinde de oynamıştır. Şu an Kiraz Mevsimi'nde Ayaz Dinçer rolünü canlandırmaktadır.Ayrıca bir ikiz kardeşi vardır. Oyuncuya bir röportajında ikizinizle benziyormusunuz sorusu sorulmuş, oyuncu "Ne dış görünüş ne de kişisel olarak birbirimize benzemiyoruz." cevabını vermiştir.
 
Kiraz Mevsimi (2014) Ayaz Dinçer / FOX
Zeytin Tepesi (2014) Burak Altaylı / Kanal D
Kuzey Güney adlı dizide Merve'nin yurt dışından gelen arkadaşını canlandırmıştır.
 
 
 
Bilgi YarışmasıSütten yapılan bir çeşit maya olan içecek hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.