14.09.2017 14:39 | Son Güncelleme:

Sevda'nın Bahçesi dizisi için geri sayım başladı!

KANAL D'nin yeni dizisi Sevda'nın Bahçesi başlıyor. Yayın tarihi belli olan Sevda'nın Bahçesi dizisinden ilk bölüm fragmanı da geldi. Başrollerinde Sibel Can ve Emre Kınay'ın olduğu Sevda'nın Bahçesi için heyecan dorukta.

KANAL D'de yepyeni bir dizi başlıyor. Başrollerinde Sibel Can ve Emre Kınay'ın olduğu Sevda'nın Bahçesi dizisinden ilk bölüm fragmanı da geldi. Fazlaca merak edilen Sevda'nın Bahçesi için geri sayım  başladı.

Sevda, artık kader ile yüzleşmenin zamanı geldiğini düşünür. Yıllar sonra bir araya gelen Levent ve Sevda için artık hiçbir şey aynı değil...

Başrollerinde Sibel Can ve Emre Kınay'ın olduğu Sevda'nın Bahçesi, 23 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

SEVDA'NIN BAHÇESİ İLK BÖLÜM FRAGMAN

SEVDA'NIN BAHÇESİ GENEL HİKAYE

Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. 

Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir. 

Kader bir gün Levent ve Sevda’yı bir araya getirir. Sevda her şeyden habersiz, Levent ve eşi Aylin’in hayatına girer. Aylin’in Levent’in yeni karısı olduğundan habersiz olan Sevda, gerçeği öğrendiğinde ise vazgeçmek için çok geçtir.

Yıllar sonra karşısında Sevda’yı görünce kafası karışan Levent’i zor günler beklemektedir. Levent ve Sevda yıllar sonra bir araya gelince, ikisinin de hayatı alt üst olur. 

Yıllardır gizli kalmış sırlar ve yalanlar bu yarım kalmış büyük aşkın önüne geçebilecek midir?

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5