14.02.2018 - 01:25 | Son Güncelleme: 14.02.2018-9:29 A-A+

Sevgililer günü mesajları! (2018) En güzel 14 Şubat mesajları ve hediyeleri!

Sevgililer günü başladı ve biz de en güzel Sevgililer Günü mesajlarını sizler için derledik. 14 Şubat'ı sevgilileriyle birlikte kutlayacak milyonlarca vatandaşımız en güzel ve en özel 14 Şubat Sevgililer Günü mesajlarını haberimizin içeriğinde bulabilir, sevgililerini mutlu edebilir.

Sevgililer günü mesajları! (2018) En güzel 14 Şubat mesajları ve hediyeleri!

Sevgililer günü bu gece itibariyle başladı. Dünya genelinde olduğu gibi yurdumuzda da milyonlarca aşık, bu mutlu günü sevgilileriyle geçirmek ve duygusal mesajlarıyla onları mutlu etmek istiyor. İşte 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel en güzel ve duygusal Sevgililer Günü mesajları...

SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak. aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. aşkım iyi ki varsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana 'Sevgilim!' diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyormu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni sevmek. Sevgililer günümüz kutlu olsun Bitanem.
 
Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERi İÇİN BAZI FİKİRLER

Bilgi Yarışması'Budizm' dininin kurucusu kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.