22.01.2012 02:30 | Son Güncelleme: 22.01.2012-0:38
NEVİN DONAT

Sevgililer Günü’nde ilişki terapisi hediyesi

Mika Tur, sevgililer gününde tatil yapan çifteler ilişki terapisi hediye edecek.

Mika Tur Genel Müdürü Bülent Kuş, TAT ismini verdikleri pakette, Tatil-Aşk-Terapi’yi bir araya getirdiklerini belirterek, “Sevgililer Günü’nde romantik TAT paketi otellerinden tatil alan herkes, İlişki Danışmanı Nurşen Kaya’dan tatilden sonra bire bir ilişki danışmanlığı seansından faydalanabilecek” dedi.
Kuş, genellikle ilişkilerin bir safhadan sonra terapiye ihtiyaç duyduğunu belirterek, “Kadınlar bir terapiste gitmek isteselerde, erkekler pek istemiyor. Bu tatil hem dinlenmelerini hem de ilişkilerine yeni bir gözle bakmalarını ve daha iyi bir şekilde devam etmelerini sağlayacak. Tatili alana hediye verdiğimiz için de hiçbir erkek hayır diyemeyecek sanırım” dedi.


Bu yıl 150 bin kişiyi tatile götürdüklerini söyleşen Kuş 2012’de hedeflerinin 250 bin müşteri olduğunu belirterek, “2011’de ciroyu yüzde 70 artırdık. Müşterilerimizin yüzde 70’i tatilbudur.com internet sitemizden tatil satın alıyor” dedi.
299 TL’ye Roma!
Vodafone Freezone’la birlikte 299 TL’ye 2 gece 3 gün Amsterdam ve İtalya tatil paketi düzenlediklerini söyleyen Kuş, “Amsterdam hemen doldu. İtalya’dan kaldı” dedi.
Uludağ’da tatil alana bedava kayak dersi hediye ettiklerini söyleyen Kuş, “Geçen yıl 10 bin kişi Uludağ’a gitti. Bu yıl 15 bin kişi planlıyoruz. Karda iyi, kayak yapılıyor. Uygun fiyata dağ tatili satıyoruz. Özellikle gençler çok tercih ediyor.  Günlük 80 liraya hem tatil hem de kayak yapabiliyorlar” diye konuştu.
Hayal ettiği tatili yaptırdı
İlginç yarışmalar yaptıklarını söyleyen Kuş, “En Güzel Tatil Hayalini Kur, Gerçekleştirsin Mika Tur” sloganıyla bir yarışma yaptık. En çok oy alan tatil hayali Karayipler’de tatildi. İki kişiyi bu hayal ettiği tatile yolladık. Yarışma o kadar ilgi gördü ki Bahçeşehir’de el ilanları asmışlar bana oy verin diye. Şimdi facebook sayfasından yeni yarışmalar düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0