Sevgililer Günü

14 Şubat’ta en çok neye sinir oluruz?Kimi, her yerin kalpler, çiçekler ve benzeri süslemelerden geçilmemesine sinir olur, kimi de Sevgililer Günü’nü tüketim odaklı bulduğu için hediye alıp vermeyi reddeder. Sevgililer Günü’nde en çok neye sinir oluyorsunuz?
‘Seni Seviyorum’ demenin 12 farklı yoluDünyanın en büyük online dil öğrenme ağı busuu, Sevgililer Günü için 12 ülkeyi kapsayan bir araştırma yaptı.
Aşk için bunları tüketin!Çıkardığı 'Beden Aklıyla Zayıfla' adlı kitabıyla dikkatleri üzerine çeken Dr. Fevzi Özgönül, "14 Şubat Sevgililer Gününde; Aşkınızı ateşlemek için yapmanız gereken tek şey, aşk tanrısı Eros’un okunun size ve sevdiğinize saplanmasını beklemek yerine, aşk hormonu olan oksitosin seviyenizi arttırmaktır." dedi.
Kemal Tanca Sevgililer Günü KoleksiyonuSevgililer Günü’nde Tanca’nın koleksiyonundaki farklı ürün alternatiflerinden seçtiğiniz birisi ile aşkı sevgilinizin ayağına götürün.
Victoria's Secret 2015 Sevgililer Günü KoleksiyonuCandice Swanepoel, Victoria's Secret 2015 Sevgililer Günü Koleksiyonu için poz verdi.
En etkili afrodizyak besinlerSevgililer Günü'nde sevgilinize romantik bir yemek hazırlayıp güzel bir gece geçirmek istiyorsanız giydiklerinizin yanı sıra pişirdiklerinizle de aklını başından alabilirsiniz. İşte erkekler üzerinde etkisi kanıtlanmış en ünlü afrodizyaklar...
“Seni seviyorum” demenin en tatlı tarifiYemek.com, “Seni Seviyorum” Demenin En Nefis Hali 11 Tatlı Önerisi ile, içine sevginizi katacağınız Sevgililer Günü tariflerini sıralıyor.
Sevgililer günü için en romantik şarkılarMüzik platformu Spotify "Muhteşem Aşk Şarkıları" listesini paylaştı. İşte Sevgililer Günü'nde romantik anlar yaşarken fonda çalmasını tercih edebileceğiniz müzikler...
Sevgilimize en çok nasıl hitap ediyoruz?Sevgililer Günü yaklaşırken on binlerce kadın ve erkek sevgilisine “aşkım” diye hitap ettiğini açıkladı.
Sevgiliye verilen en pahalı hediyelerSevgililer gününe çok az zaman kaldı. Sevgilisine sürpriz yapmak isteyenler oturup kara kara düşünüyor. İşte geçmişin ve günümüzün en değerli hediyeleri!
Sevgililer Günü’nü neden kutluyoruz?Sevgililer Günü nereden geliyor biliyor musunuz?İşte sevgililer gününün tarihçesi…
‘Mücevherde fırsat’ Sevgilililer Günü için başladıSevgililer Günü’ne sayılı günler kala ne alacağına karar veremeyenlere sayısız alternatifler sunan Mücevher Fırsat Günleri’nin 8.si, 10 Şubat’ta Harbiye Askeri Müze’de başladı.
KAFAMDADELİ SORULAR
Sen de Sorunu Sor