16.04.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 16.04.2018-1:30 A-A+

Sevimli dostlar renkli açılıştaKöpeklerin sahipleriyle keyifli vakit geçirebilecekleri Wuufbox Daycare&Spa’nın ikinci yeri, Etiler’de açıldı. Organizasyona sevimli dostlarıyla katılan isimler, eğlenceli anlar yaşadı.

Neva Tatari, geçtiğimiz yıl Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip, sevimli dostlarımız köpeklerin sahipleriyle hoşça vakit geçirebilecekleri ve hizmet alabilecekleri bir mekan açarak, ticarete adım atmıştı. Kısa sürede büyük ilgi gören Wuufbox Daycare&Spa’nın ikinci yeri, önceki gün Etiler’de hizmete girdi. Cemiyet hayatının pek çok tanıdık isminin buluştuğu etkinlikte, renkli anlar yaşandı. Hem dostların hem de köpeklerin kaynaştığı mekanda, Tatari çiftini anne ve babalarının yanı sıra, dostları da yalnız bırakmadı.

Küllerinden doğan sergi

Şehnaz Biçer Özcan, Yeditepe Bienali bünyesindeki Arkeoloji Müzesi’nde, Kaknüs adını verdiği sergiyle sanatseverlerin karşısına çıktı. Sanatçının tezhip ve minyatür örneklerinden oluşan muhteşem sergisine, aralarında Prof. Sitare Turan, Meryem Bayraktar ve Dr. Elif Güneysu gibi isimler katıldı. Büyük beğeni toplayan eserler, 15 Mayıs’a kadar Yeditepe Bieali kapsamında gezilebilir.

Konuklar tam puan verdi

Roula Habbab, R BY Roula parfümünün tanıtımını, Kanyon’da yaptı. Cemiyet, iş ve sanat dünyasından  isimlerin katıldığı davette, renkli görüntüler yaşandı. Organizasyona, Dalia Garih, Demet Sabancı ve Leyla Alaton gibi seçkin isimler katıldı. Davette tanıtılan parfüm, misafirlerden tam puan aldı. 

Gururlandıran proje

Türkiye Otomobil Sporlar Fedarasyonu (TOSFED), pekçok önemli projeye imza atıyor. Yetenek keşfetme projesini hayata geçiren TOSFED Yönetim Kurulu Üyesi Nisa Bozkurt Ersoy ve pek çok pistte yarışan genel sekreter Pelin Tanca Bertuletti’nin başlattıkları ‘TOSFED Yıldızını Arıyor Projesi’ dikkat çekiyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlik, genç sürücüleri caddeler yerine, pistlerde yarışmaya teşfik ediyor.

 

 

 

 

 

 

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.