Magazin
08.10.2012 - 08:51 | Son Güncelleme: 08.10.2012-9:10

Sevişme sahnesi olay oldu

Hande Soral (Ümran), Rojda Demirer (Alev), İlker İnanoğlu (Demir Boran) ve Berk Oktay’ın başrolde oynadığı dizideki sevişme sahnesi olay oldu.

Oynadıkları dizi ilk hafta AB’de 40, TOTAL izlenme grubunda ise 30’uncu olmuş bu sonuç üzerine başrol oyuncusu Hande Soral isyan etmişti! “Dizide Berk ile hiç sevişmedik ki, bizi niye izlesinler? 60 dizi var. Çoğu öpüşme, sevişme sahneleriyle dolu” diye veryansın etmişti.

Sitene Ekle
Sevişme sahnesi olay oldu

 

Hande Soral, geçtiğimiz sezon rol aldığı dönem dizisinde de büyük hayal kırıklığı yaşamış, beklenen başarıyı elde edemeyen dizi erken final yapmıştı.
 
Soral, kararla ilgili olarak "Artık dizilerde cinselliğin fazlaca olması gerekiyor. Dönem dizisi yapıp, güzel bir şey ortaya çıkartalım derken seyircinin hiç istemediği bir şey yaptık. Çünkü hiç izlenmedi." açıklamasını yapmıştı.
 
 
Bu durum sosyal medyada, "İlk bölüm izlenmeyince oyuncular öpüşmeye başladı" şeklinde yorumlandı.
 
NE DEMİŞLERDİ!
 
 
Oynadıkları dizi ilk hafta AB’de 40, TOTAL izlenme grubunda ise 30’uncu olmuştu. Bu sonuç üzerine başrol oyuncusu Hande Soral isyan etti! “Dizide Berk ile hiç sevişmedik ki, bizi niye izlesinler? 60 dizi var. Çoğu öpüşme, sevişme sahneleriyle dolu” dedi.
 
 
AB’de 40, TOTAL izlenme grubunda ise 30’uncu olmuştu. Bu sonuç üzerine başrol oyuncusu Hande Soral isyan etti! “Dizide Berk ile hiç sevişmedik ki, bizi niye izlesinler? 60 dizi var. Çoğu öpüşme, sevişme sahneleriyle dolu” dedi.
 
Etiketler: haber, haberler, hande soral,
Bilgi Yarışması"Notre Dame’ın Kamburu" ile tanınan, Fransız şair ve yazar kimdir?
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Astroloji
Hızlı adımlar içindeyizBugün ne yapılabilir ? Öğle saatlerine kadar bazı belirsizlikler ve bitişler gündeme gelebilir.
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.