11.10.2018 - 07:17 | Son Güncelleme: 11.10.2018-7:18 A-A+

'Sezen Aksu stüdyoda çok mutlu'

Sezen Aksu imzalı yeni single’ı için çalışmalarını sürdüren Gülben Ergen, promosyon çalışmaları için ekibiyle toplantı yaptığı Bebek’teydi.

'Sezen Aksu stüdyoda çok mutlu'

SEÇKİN ŞENVARDAR

Bir saat süren toplantı sonrası objektiflerin karşısına geçen Gülben Ergen, “Sezen Aksu’yu sahnelere dönmesi için telkin ettiniz mi?” sorusuna, “Bizim telkin etmemiz mümkün değil çünkü o stüdyoda çok mutlu” cevabını verdi.

Single’ın önümüzdeki hafta çıkacağını dile getiren Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde Demet Şener’i takipten çıkardığı iddialarına da cevap verdi: Siz bu takiplerle bence boşuna yoruyorsunuz kendinizi.

Ünlü şarkıcı, sosyal medya üzerinden dostlukların sorgulanmaması gerektiğini vurgulayarak, "Çok daha önceden takibe alınmış ve silinmiş isimler olabiliyor. Belli bir zamandan sonra revizeden geçiyor. Bunları kişisel algılamamak lazım. Sosyal medya benim hem eğlendiğim hem de işimi ve şarkılarımı doğru anlatabildiğim bir mecra. İnsanın dostlukları sosyal medyayla sorgulanmamalı. Onlar çok karmaşık. Kaç tane dostum var, sosyal medyada var mı yok mu onu bile bilmiyorum?" ifadelerini kullandı.

Bilgi YarışmasıOsmanlı Devleti'nin kuruluş tarihi hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.