Teknoloji
20.03.2017 - 10:55 | Son Güncelleme: 20.03.2017-11:02

Shaquille O'Neal da 'Dünya düz'dür diyenler arasına katıldı

NBA tarihinin en renkli kişilerinden Shaquille O'Neal, Cleveland Cavaliers süperstarı Kyrie Irving gibi Dünya'nın düz olduğuna inananlardan biri olduğunu söyledi.

Sitene Ekle

NBA oyuncusu Kylie Irving, Dünya'nın düz olduğunu ve rüyaları kontrol edebildiğine inandığını açıklamıştı. Şimdi ise Dünya'nın yuvarlak değil de düz olduğunu iddia edenlerin arasında Hall of Fame oyunucusu Shaquille O'Neal da katıldı. Shaq, geçtiğimiz gün katıldığı bir podcastte şu ifadeleri kullandı: "Bu doğru. Dünya düz. Dünya düzdür. Evet, öyle. Dinle, aklı manipüle etmenin üç yolu var - okuduğun, gördüğün ve duyduğun ile. Okulda bize öğrettikleri ilk şey, 'Colombus Amerika'yı keşfetti' idi. Ama oraya vardığında uzun saçlı insanların barış çubuğu içtiğini görmüştü. Bu size ne anlatıyor? Colombus Amerika'yı keşfetmedi. Kıyıdan kıyıya araba kullanıyorum, ve bura benim için düz. Ben sadece söylüyorum. Florida'dan Kaliforniya'ya sürekli arabayla giderim ve benim için düzdür. 360 derecelik bir yolda inip çıkmıyorum. Ve tüm bu yerçekimiyle ilgili söylenenler için de, son zamanlarda Atlanta'ya bakıp o binaları gördünüz mü? Yani şimdi buna göre Çin bizim altımızda mı? Değil. Dünya düzdür."

Florida'daki Barry Üniversitesi'nden doktora derecesi bulunan O'Neal'ın bunu şaka amaçlı dediğini belirtelim. 


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!


Yorum Yazın
Gönder
Çanakkale Savaşları'na katılan Avustralya ve Yeni Zellandalılara verilen genel ad nedir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX