Shebbo Design, sevgi ve tutku ile harmanlayıp ruh kattığı “kişiye özel” taş ve porselen tasarımlarıyla her zevke hitap ediyor, orijinal tasarımları ile yaşamınıza farklı renkler ve neşe katıyor…Üzerine basıp geçtiğiniz bilge taşlar, Shebbo Design’da eşsiz birer tasarıma dönüşüp, ruhları can buluyor. Düz beyaz porselenler, kişiye özel dekorları ile sevginizin göstergesi oluyor!

Shebbo Design ürünlerine ulaşmak için tıklayınız!

28 Ocak - 07 Şubat 2010 tarihleri arasında geçerli olan yarışmamız da kazananlar belli oldu.

Yukarda belirtilen tarihler arasında Shebbodesign e-bültene kayıt olan; 50'nci, 75'inci, 100'üncü, 150'nci  4 talihli Milliyet.com.tr  okuyucusu hediyelerimizi kazandı...

MELTEM KELTEK  - 50.Bülten Abonemiz - Sevimli Baykuş Ailesi 
ADİL TURAN          - 75.Bülten Abonemiz - Ahu Gözlü Ceylan         
DERYA DİNLER  - 100.Bülten Abonemiz - 30 USD lik Hediye Çeki *       
DOĞAN GÖK        - 150.Bülten Abonemiz - KişiyeÖzel Portre Kupa         

Promosyon Detayları:


·         Bu promosyon 28 Ocak - 7 Şubat 2010 tarihleri arasında  geçerli olmuştur. 

·         Bültene kayıt olan 50’inci, 75’inci, 100’üncü ve 150’inci katılımcılımız hediyelere hak kazanmıştır.

·         50’inci bülten abonesi “Baykuş Ailesi”; 75’inci abonesi “Ceylan”; 100’üncü abonesi “ http://www.shebbodesign.etsy.com e-dükkanımızda kullanılmak üzere 6 ay geçerliliği olan 30 USD lik hediye çeki”; 150’inci abonesi “Kişiye özel portre KUPA” kazanmıştır.

·         Hediye kazanan talihlilerimize, ebültene kayıt oldukları mail adreslerinden bildirim yapılmıştır. Talihlilerimiz,11 Şubat 2010'a dek mailimize yanıt verdikleri taktirde hediyelerin teslimi yapılacaktır.

·          Shebbodesign e-bülten’e abone olup bu kampanyaya katılan üyelerimizin, eposta adresi vb. bilgiler üçüncü şahıs yada başka herhangibir kurum  ile paylaşılmayacaktır.