14.07.2017 - 13:54 | Son Güncelleme: 14.07.2017-15:29 A-A+

Sinan Akçıl: Kusura bakma Adriana ama...

Şarkıcı Sinan Akçıl, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Adriana Lima ile aşk yaşayan Türk yazar Metin Hara'yı hedef aldı.

Sinan Akçıl: Kusura bakma Adriana ama...

Sinan Akçıl, son günlerde Brezilyalı model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla magazin gündeminin ilk sırasından inmeyen Metin Hara’ya tepki gösterdi.

Ünlü şarkıcı, Hara’ya şu sözlerle yüklendi:
"Büyük hevesle verdiği röportajında 'Demet Akalın'ın laflarını kaale almıyorum' diyen, sonra da 'Google'a bakın ben zaten 4 tane güzel kadınla beraber oldum. İsimleri de şu, bu ve bu' diyerek, önce onlara karşı büyük saygısızlık yapan arkadaş, sen bu şekilde mi yeni Paulo Coelha olacaksın? Kusura bakma Adriana ama ben de bu arkadaşı kaale almıyorum."

Metin Hara, yaşadığı aşkla ilgili esprili bir gönderme yapan şarkıcı Demet Akalın’a verdiği yanıtla dikakti çekmişti. Türk yazar, "Demet Akalın bir şey yazmış çok güldüm. 'Önceki kocası da şaşıydı' diye yazmış. Komik de. Ama hakikaten ka’le almıyorum. Amipten büyük zekası olan herhangi bir insan bu yaşadığımızın reklam olmadığını, olamayacağını anlar" ifadelerini kullanmıştı. 

Bilgi YarışmasıKabıyla birlikte tartılan bir nesnenin kabının ağırlığına ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.