Sindirilmesi en kolay yiyecekler

Soğuk havalar ile birlikte iyice hareketsiz kalıyoruz. Sindirimi kolay besinler ile hareketsiz yaşantımız sonucu güçsüz ve sağlıksız kalan vücudumuzu onarabiliriz! Sindirim en kolay yiyecekler nelerdir? Haberimizde…

Sindirilmesi en kolay yiyecekler
Kot ceket nasıl temizlenir?Rahatlıklarıyla günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan kot ceketler, hassas yapıda oldukları için yanlış yıkama ve kurutma yöntemleri sonrası yıpranır ya da renklerini kaybederler. Hatta kot ceketler, yıkama sıcaklığından dolayı çekerek iyice kullanılmaz hale de gelebilir. Peki, kot ceketleri temizlemenin en uygun yolu nedir? İşte cevabı...
Saç dökülmesinin nedenleri nelerdir?Günde 100 tel saçın dökülmesi normal olarak nitelendirilmiştir. Bu oranın üzerindeki saç dökülmelerinde, seyrelme ya da açıklık meydana gelirse saç dökülmesi sorunu olduğu söylenebilir.Peki, saç dökülmelerinin nedenleri nelerdir?
Bebekleri giydirirken dikkat edilmesi gerekenlerBebeklerin cildi çok hassastır. Bebekleri yanlış giydirmek, ciltlerini tahriş edebileceği gibi ciltlerinde lekeler oluşmasına da yol açabilir. Peki, bebekler nasıl giydirilmelidir?
Cildinizdeki lekeler sağlığınıza dair neler söylüyorCildinizde oluşan bazı renk farklılıklarına güneş lekesi ya da fondöten lekesi deyip geçiştirmemeniz gerekmektedir.Cildinizde gelişen renk farklılıkları vücudunuzda oluşan bir değişimin habercisi olabilir.
Çikolatalı yoğurt tarifiÇikolatayı sevenlere vazgeçemeyecekleri bir tarif geliyor: çikolatalı yoğurt tarifi! Yapımı kolay, tadı lezzetli mi lezzetli çikolatalı yoğurt favori tatlınız olabilir. İşte bu yüzden de çikolatalı yoğurt tarifini denemeye değer...
İştah açıcı mucize besinlerOlması gerekenden zayıfsanız, bir türlü kilo alamıyorsanız, kilo almanıza yardımcı olabilecek besinlerden destek alabilirsiniz. Aşırı zayıflığın sebep olabileceği rahatsızlıkları önlemek için bu yazıyı mutlaka okuyun.
Cinsellik hakkında herkesin bilmesi gereken 7 şeyCinsel ilişkide bulunanların bazı konularda bilgili olmadıkları için göz ardı edebilecekleri gerçekler, cinsel yaşamın sağlığını etkiler. İşte, cinsellik yaşayan herkesin bilmesi gereken 7 şey...
Kredi kartı ile kapı açma yöntemiAnahtarınızı unuttuysanız evinize girmek için kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz. Peki, kredi kartı ile kapalı kapı nasıl açılır?
Kız kardeşi olanlar daha mutluKız kardeşinizin olması sizi rahatsız ediyor olabilir ama bu yazıyı okuduktan sonra kız kardeşinize daha iyimser yaklaşacaksınız.
1/6
Sindirim sistemimize en yararlı, tam mevsimi olan sebze ve meyveleri sizler için düzenledik.. 

Armut 

C vitamini açısından oldukça zengin olan armut bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirir ve hastalıklarla daha kolay ve etkili bir mücadele vermemizi sağlar.

Yüksek miktarda lifler içeren armut kan şekerini düşürür. Bağırsak hareketlerini arttırmaya yardımcı olan armut sindirim sistemimiz için oldukça yararlı bir besindir.

Asi Trend