Dikiş makinesinin mucidi SINGER, şimdi evlerde özel dikiş alanı olmayan ya da dar alanda çalışmak zorunda kalan kadınlar için yepyeni bir ürün geliştirdi: SINGERFEATHERWEIGHT C240 dikiş makinesi… Yeni ürün hafif olması, boyutları ve taşınabilir özelliği ile fark yaratıyor.Elbise ve giysi dikenler için geliştirilenbenzersiz SINGER Entegre Eşit Besleme Sistemisayesinde de kalın kumaşlardan ince kumaşlara kadar her tür kumaş için hassas dikiş olanağı sağlıyor.

Dikişin ustası SINGER, yeni dikiş makinesi modeli FEATHERWEIGHT C240ile kadınları bir kez daha ileri teknoloji ve konforla tanıştırıyor. Kompakt ve portatif dikiş makinesihafifliğinde olan ürün, kolayca taşınabiliyor ve muhafaza edilebiliyor.Mükemmel sonuçlu dikişler için geliştirilen Entegre Eşit Besleme Sistemi, üstten ve alttan eşit kumaş beslemesi sağlıyor.

Bu sistem, kumaş katlarının kaymasını önleyerek, kumaş beslemesini üstten ve alttan mükemmel şekilde eşitliyor.Üstten çıkartılabilir masura özelliği sayesinde,iplik beslemesi kolay görünebilir masura kapağıyla kolayca takip edilebiliyor.

Dikiş dikmek artık çok daha kolay… 

Başlat/Durdur tuşlu hız kontrolü de makinenin maksimum dikiş hızını istediğiniz şekilde ayarlayabilmenize yardımcı oluyor. Ürün, 70 dahili dikişle temel, esnek, dekoratif, aplike ve kapitone dikişler arasından seçim yapabilmeözgürlüğü tanıyor. STAYBRIGHT LED lambalar, gölgeli alanları ortadan kaldırıyor ve dikiş alanınızın net bir şekildegörülebilmesini sağlıyor.Ürünün sağlam metal gövdesi ve paslanmaz çelik taban plakası, uzun kullanım ömrü ve dayanıklılığı da beraberinde getiriyor.

Alt besleme - kapitone, düğme dikişi ve daha birçok dikiş için serbest hareketli dikiş özelliğine sahip olan ürün, kadınlara dikişte yardımcı olacakiğne paketi, masuralar, makara başlıkları, yedek makara pimi, makara pimi keçesi ve sert koruyucu kapak gibi aksesuarlarla birlikte satışa sunuluyor.