Sıra dışı saç örgüleri

Egzotik, mistik, oyuncu, ihtişamlı, klasik, dağınık görünümlü... 2012 yaz sezonu farklı örgü stilleri ile geçecek görünüyor.

Sıra dışı saç örgüleri
YORUMLAR
GönderKalan 420 karakter
Mankenlerin tercih ettiği en güzel 7 gelinlikSüper modellerin düğünleri de elbette moda şovuna dönüyor. İşte en güzel gelinlikleri tercih etmiş mankenler...
Uçuğa ne iyi gelir, uçuk nasıl önlenir?Hem canımızı acıtan hem de güzelliğimize gölge düşüren uçuklardan korunmanın yolları ve uçuğa iyi gelen öneriler...
Çocuğunuz böyle oturuyorsa dikkat!Çocukların yanlış oturuş pozisyonları, önlem alınmazsa ileride bel, sırt ve omurga gibi vücudun önemli bölümlerinde kaymalar meydana getiriyor.
Gribe yakalanmamak istiyorsanız dikkat!Medicana Sivas Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr. Abdülkadir Yıldırım gribe karşı alınacak tedbirler ve tedavi süreci hakkında bilgi verdi.
Fırında mantar gratenAz malzeme ile hazırlayabileceğiniz lezzetli bir tarif…
Bağırsakları rahatlatan 7 süper besinBağırsakların sağlığı ve sindirimin düzgün yapılabilmesi için yemeniz gereken besinleri sizler için derledik.
Ölümsüz aşkın hikâyesi AgapiTürkiye’de de çoksatanlar listesinden inmeyen, romanları beğeniyle okunan yazar Sarah Jio, son romanında ölümsüz aşk Agapi’nin peşinden gidenleri anlatıyor.
Tasarım harikası 10 masaMobilyada sınırın biraz ötesine geçip evinizi "cool" bir görünüme kavuşturmak isterseniz bu masa tasarımları mutlaka aklınızda olsun.
Bir fincanlık aşkSevimli hayvanların fincan içindeki hallerine bayılacaksınız...
PEMBE BLOG