Sıra dışı saç örgüleri

Egzotik, mistik, oyuncu, ihtişamlı, klasik, dağınık görünümlü... 2012 yaz sezonu farklı örgü stilleri ile geçecek görünüyor.

Sıra dışı saç örgüleri
1 gr
0.06Kcaltüm değerler
En moda örgü çantalarYazın gelmesiyle rengarenk örgü çanta modası yeniden sokaklara taşındı. İşte en güzel örgü çanta modelleri
Makyajsız halleri şaşırtıyorDünyaca ünlü oyuncuların, şarkıcıların ve yıldızların makyajsız hallerini görenler biraz hayal kırıklığı yaşayabilir.
Sınav öncesi ne yemeliSınav günlerinin öncesinde dengeli ve sağlıklı beslenme, öğrencilerin motivasyonlarında ve başarısında önemli rol oynuyor.
Kolay mantıMantının iyi olup olmadığını anlamak için biraz dikkat etmeniz yeterli. Mantı hamuru yumuşak ve beyaz olmalı, fırınlanmamış olmalı ve kıymalı olmalı.
En büyük faydası yaprağındaTürkiye’de İzmir, Yalova, Bursa, Sakarya ve Adana çevresinde yetiştirilen enginarın faydaları saymakla bitmiyor.
Karpuz çanta nasıl yapılır?Yazın sahilde veya konserlerde size sevimli bir hava katacak karpuz şekilli bel çantanızla rahat bir şekilde dolaşabilirsiniz.
Harvey Nichols'tan anneler günü hediyesiDünyanın en ünlü markalarını moda severle buluşturan Harvey Nichols’tan annenize özel hediyeler
VİDEOLAR

PEMBE BLOG
1/27

Egzotik, mistik, oyuncu, ihtişamlı, klasik, dağınık görünümlü... 2012 yaz sezonu farklı örgü stilleri ile geçecek görünüyor. Saç tasarımcılarının sınırsız varyasyon yarattığı modeller, biraz da sizin cesaretinizi sınayacak sanki.

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.
Puantiyeyi seviyoruz