Sıra dışı saç örgüleri

Egzotik, mistik, oyuncu, ihtişamlı, klasik, dağınık görünümlü... 2012 yaz sezonu farklı örgü stilleri ile geçecek görünüyor.

Sıra dışı saç örgüleri
Happiness Kids çocuk koleksiyonuUzun zamandır yetişkin ürünleriyle Türkiye'de müşterilerin beğenisini kazanan Happiness markası, çok yakında yine C79 Showroom farkıyla Happiness Kids adlı çocuk koleksiyonuyla da müşterilerle buluşacak.
Kadınlarda saç ekimiSaç ekimi erkek yada kadınların saç dökülmesi kabuslarına, en etkili yöntem olarak çok uzun yıllardır başvurulan ilk çare.
Hamile Kardashian'dan göğüs dekoltesiCosmopolitan'ın 50. yıl partisine katıldığı elbiseyle yine gündem olan Kim Kardashian'ın karnının iyice büyüdüğü görüldü.
Adermatoglyphia (Adermatoglifiya) nedir?Adermatoglifiya, çok nadir görülen genetik bir hastalıktır ve bu hastalığa sahip kişilerin parmak izi bulunmaz. Dolayısıyla parmak uçları tamamen pürüzsüzdür.
Kafeindeki tehlike!Siz kahveyi uyanık kalmak için içiyorsunuz ama kafeinli içecekler santral sisteminde uyarıcı etki gösterir ve bağımlılık yapar...
En faydalı kuru meyvelerKış aylarında oldukça fazla tüketilen kuru meyvelerin çok faydalı olduğu, yerli ürünlerin yanı sıra özellikle tropikal kuru meyvelerin son aylarda vatandaşların yoğun talep gösterdiğini belirtildi.
Evlilik sözleşmesinden korkmayın!Son yıllarda sık sık gündeme gelen ‘evlilik sözleşmesi’ oplumda 'bu yalnızca bir mantık evliliği' algısı oluşturabiliyor.
Ev yapımı doğal bulaşık deterjanıLikit deterjan, renk veren kimyasal boyalar içeren ya da suni koku veren maddeler kullanmayı tercih etmiyorsanız bulaşıklarınızı doğal ürünlerle de yıkayabilirsiniz.
Düğüne özel parfüm tasarlamak ister misiniz?Ünlü sanatçı KENDİ,geçtiğimiz yıl kurduğu Kendi Cosmetics Kişisel Parfüm Atölyesi’nde bu yıl yoğun istek üzerine gelinlerimize özel bir parfüm atölyesi oluşturuyor.
VİDEOLAR

PEMBE BLOG
1/27

Egzotik, mistik, oyuncu, ihtişamlı, klasik, dağınık görünümlü... 2012 yaz sezonu farklı örgü stilleri ile geçecek görünüyor. Saç tasarımcılarının sınırsız varyasyon yarattığı modeller, biraz da sizin cesaretinizi sınayacak sanki.
Salaş giyinme havası....