Sırp basınının Aslı Enver iddiasına kim inanır?

Başarılı işlere imza atan, oyunculuğu ve duru güzelliğiyle ve hatta Murat Boz ile çalkantılı ilişkisinden ötürü sık sık adını duyduğumuz Kavak Yelleri'nin Mine'si Aslı Enver hakkında enteresan bir iddia ortaya atıldı. Hafta sonu sık sık okuduğumuz bu haber aslında Sırp basınının bir iddiası. Sırp basının iddiasına göre Dusko Tosic ile Aslı Enver 'Aşk-ı Memnu' yaşamış... Yok artık!

Sırp basınının Aslı Enver iddiasına kim inanır?

"Ne yapalım?" der gibi...

Her başarılı oyuncunun, şarkıcının ya da ünlünün dönem dönem art niyetli gazetecilere malzeme oldukları artık su götürmez bir gerçek. Ve fakat Sırp basınındaki gazetecilerin kendisinin üzerinden skandal bir haber yapması... Biraz fazla enteresan. Resmen "Ne yapalım, ne yapalım" diye düşünülmüşcesine bir haber...

Google'a yazmışlar resmen

Sanki Google'a "Turkish actress" (Türk aktris) yazayım da gündemde olan birini bizim Dusco ile yakıştırayım" denilmiş gibi... Çok ama çok yanlış. Bu durum Aslı Enver hayranlarını öyle kızdırdı ki herkes benim gibi "Ne alaka?" adlı sorunun cevabını bulmaya çalışmış.

Emina Sandal iddiaları

Sırp basını, daha önce de Emina Sandal'ın gizli aşk yaşadığını iddia etmişti. Sırp basınının gündemi oldukça atraksiyon içeriyor açıkçası. Buradan bunu anlamak gayet mümkün. Haberin gerçeklikle alakası olduğunu düşünenlerin sayısı bir hayli az. Birçoğumuz haberi yapan gazeteci arkadaşın belki biraz fazla kahve içtiğini ve bu yüzden saçmaladığını düşünüyor.

Gökhan Özen'den gelsin...

Böyle haberler okuduktan sonra insanın Gökhan Özen'i anası, "Ah be Gökhan'ım" diyesi geliyor. Ne demiş Gökhan Özen zamanında? "Ufak at da civcivler yesin..." demiş. İyi demiş, az bile demiş...

 

 

Bu makaleye ifade bırak