Gündem
24.02.2014 - 09:54 | Son Güncelleme: 24.02.2014-10:00

Şişli'de bir grup çocuk otobüsün camlarını kırdı

Sitene Ekle

İHA

Şişli’de yola taş atan çocuklar seyir halinde giden özel halk otobüsünün camlarını kırdı. Otobüs şoförü ve yolcular büyük panik yaşarken, çocuklar üst geçitten kaçarak uzaklaştı.

Olay Şişli Piyalepaşa Bulvarı’nda dün akşam saatlerinde meydana geldi. Kulaksız-Eminönü seferini yapan Fikret Ateş yönetimdeki özel halk otobüsü bulvara geldiğinde üst geçitten bekleyen çocuklar taş atmaya başladı. Otobüse isabet eden taşlar, otobüsün camlarını kırarken, yolcular büyük panik yaşadı. Bu sırada şoför hemen polise haber verdi ve çocukların peşinden koşmaya başladı. Yaşları 13 ile 15 arasında değişen çocuklardan birini şoför ve yolcular yakaladı. Bu kez diğer çocuklar otobüse daha fazla taş atmaya başladı. Bunun üzerine otobüs şoförü çocuğu bırakmak zorunda kaldı. Çocuklar ise üst geçitten hızla uzaklaştı. Bu sırada kaçan çocuklar kameralar tarafından görüntülendi. Otobüs yolcuları olayın şokunu uzun süre üzerlerinden atamadılar.
Yolcular; “Taş attılar. Bir yolcunun suratına cam parçası geldi. Hemen kovaladık “ diye konuştular. Otobüs şoförü Fikret Ateş ise, “Taş atmaya başladılar. Camlar kırıldı. Otobüs doluydu. Hemen yolcuları indirdik. Çocuğun birini yakaladık. Bu sefer daha çok taş atmaya başladılar. Biz de çocuğu bırakmak zorunda kaldık” dedi. Olay yerine gelen polis ekipleri, bölgede çalışma başlattı.


Modaya yön veren markalarda fırsat!


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    ©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.